Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 30 10 0.5
Massage 22 December, 2020 2689
ΜΑΡΙΝΑ εκ Πολωνίας
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Σερίφησα ήταν πάλι Βίκυ………..
Εκτός από τις γνωστές, εμφανίστηκαν 2 νέες κοπέλες μια Μόνικα και η Μαρίνα.
Η Βίκυ μου πρότεινε τη Μαρίνα, η οποία αν και ήταν πρόσφατη μεταγραφή την ήξερε από παλιά (δούλευαν μαζί).
Επειδή έχω καλή σχέση με τη Βίκυ την εμπιστεύτηκα και δεν έχασα.
Η Μαρίνα εκ Πολωνίας έχει όμορφο κορμί με φυσικό ωραίου μεγέθους στήθος και γλυκό χαμόγελο. Ξεκινήσαμε με όρεξη και από τις 2 πλευρές και σύντομα από τα χαδάκια περάσαμε σε πιο σκληρά παιχνίδια. Αφού την περιποιήθηκα σχετικά στη συνέχεια γονάτισε και ξεκίνησε το γλείψιμο από τα @@. Στη συνέχεια πέρασε το σκουφάκι και ρούφαγε με τέχνη έμπειρης του χώρου. Το ένα έφερε το άλλο και σερβιρίστηκε ζουμερή μπριζολίτσα.
Αφού χαλάρωσα ξεκίνησε υπομονετικά μασαζάκι καλού επιπέδου και χαλαρή κουβεντούλα. Όταν τελείωσε με την πλάτη και τα πόδια μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα και άρχισε τα χαδάκια. Άνθρωπος είμαι αντέδρασα και ξεκίνησε ξανά το παιχνίδι. Αυτή τη φορά μετά από το γλείψιμο στήθηκε στα τέσσερα και ξεκίνησε ανελέητο σφυροκόπημα και ολοκλήρωσα το παιχνίδι με φραπέ από τα χεράκια της.
Ως συνήθως πέρασα ένα ευχάριστο απόγευμα. Βέβαια με όλα αυτά μας πήραν αρκετή ώρα αλλά ευτυχώς η Βίκυ μου δεν παραπονέθηκε.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Άννα, Λίζα, Λια, Μονικα
Ημερομηνία
December 08, 2011
Κόστος €
80
Εξτρά €
20
Βάρδια
Απογευματινή
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού