Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 30 10 0.5
Massage 22 December, 2020 2682
Το άπαιχτο Λιζάκι
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Αν και έχω επισκεφθεί το θεραπευτήριο πολλές φορές, πάντα έβλεπα το Λιζάκι αλλά πάντα διάλεγα κάποια άλλη.
Χθες λοιπόν μου έκανε κλικ το Λιζάκι και ευτυχώς το επέλεξα.
Η γυναίκα είναι πολύ καλή περίπτωση για αυτούς που θέλουν μασάζ και περιποίηση άνω του μετρίου και του συνηθισμένου.

Αν και για το 2ο ημίχρονο, το αν κάποια είναι καλή ή όχι εξαρτάται από τη χημεία που αναπτύσσεται, ωστόσο για το μασάζ μπορώ να είμαι αντικειμενικός.
Όσο αφορά λοιπόν στο μασάζ, όντως η κοπέλα ξέρει να δουλεύει πολύ καλά και παρόλο που με πόνεσε το ευχαριστήθηκα. Αν δε προσέξει και κάποια σημεία (όπως μασάζ με τον αγκώνα στη σπονδυλική στήλη) θα φτάσει προς το πολύ καλό.

Στο 2ο ημίχρονο ξεκινήσαμε δειλά-δειλά όπου στην αρχή άφηνε μικρές προσποιητές κραυγούλες που εμένα προσωπικά δεν μου αρέσουν.
Μόλις άρχισα όμως να την περιποιούμαι και γω στα στηθάκια και το γατάκι η κατάσταση άλλαξε και όντως οι κραυγές έγιναν ποιο έντονες δείχνοντας ότι το χαίρεται.
Τελικά την ανέβασα στο μασαζοκρέβατο και τη έκανα να τελειώσει και να θέλει να της τα δώσω όλα.
Την γύρισα ανάσκελα και μπήκα ενεργά τον αγώνα.
Αφού τελείωσε έσκυψε στα πόδια μου και με έκανε και τελείωσα με το στοματάκι της γεμίζοντας με ζουμί το σκουφάκι.

Μπορώ να πω ότι πέρασα πολύ καλύτερα απ' ότι περίμενα και σίγουρα θα ξαναδοκιμάσω.



Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Κοπέλες διαθέσιμες
Λία, Σύλβια και μια καινούργια (δεν θυμάμαι όνομα)
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
April 05, 2012
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού