Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10 0.5
Bourdela 11 December, 2020 2845
Προβλήματα η Βαλέρια μα ύπαρξη αιθέρια
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Από τις συνεχόμενες επαναλαμβανόμενες μακροχρόνιες επισκέψεις μου στον προσωπικό μου ψυχαναλυτή και τελικώς ύστερα από μεγάλο επιστημονικό συμβούλιο κορυφαίων ειδικών με επικεφαλή τον ίδιο, το πόρισμα για την ιδιαίτερη περίπτωσή μου βγήκε τεκμηριωμένο ως " άτομο επιρρεπές σε εμμονές με υποτροπιαμούς σε απεγνωσμένες αναζητήσεις εκδιδόμενων γυναικών και συγκεκριμένα εξαφανισμένων ιερόδουλων".
Στην περίπτωση αυτή ανήκει και η Βαλέρια για την οποία είχα κατηφορήσει ίσα με τρεις (3) φορές στη περιοχή του Μεταξουργείο για άλλη μια νέα εμπειρία ζωής και απόλαυσης! Εις μάτην όμως διότι πολύ απλά αγνοούνταν... δεν το έβαλα όμως κάτω γιατί ως γνωστόν ο επιμένων νικά (τρίχες κατσαρές), έτσι την τέταρτη φορά την βρήκα στη θέση της παρεάκι με την χοντρή μελαχρινή μιλφ Χριστίνα για την οποία θα αναφερθώ σε άλλη μου κριτική περιμένοντας καιρό όμως μέχρι να μερακλέψω.
Στη γεμάτη σαλά λοιπόν παρουσιάστηκαν τα "κορίτσα" με παρέα μου διάφορες φυλές του ανυπόφορου αυτού κόσμου. Η μιλφαρα Ρωσίς Βαλέρια μου γύρισε την πλάτη κάνοντας μεταβολή προς το κουζινάκι μάλλον, μετά την παρουσίασή της! Το κορμί της αγέρωχο και ερωτικό σε συνδυασμό με το ωραίο ταττού στην μέση πάνω από τον κώλο της ακριβώς με εκστασίασε περισσότερο και δικαίωσε την από νωρίτερα επιλογή μου για να περάσω από το σαλόνι στο δωμάτιο!
Το κόστος της συνευρέσεως κατατέθηκε στο ταμείο του καταστήματος και η κυρία υπηρεσία με οδήγησε με χαρά στο βάθος αριστερό δωμάτιο. Το δωμάτιο ήταν αρκετά καθαρό όπως και φωτεινό αφού το φυσικό φως πλημμύριζε τον χώρο από το ανοιχτό παράθυρο της πίσω ήσυχης πλευράς του οίκου.
Η Βαλέρια δεν άργησε να έρθει, ήμουν ο επόμενος της πελάτης και άλλος δε προηγούνταν. Ξανθιά όμορφη με πολυ καλή περιφέρεια δεδομένου πως πρέπει να κοντεύει τα σαράντα αλλά με λίγα κιλά παραπάνω στην κοιλιακή της χώρα και στήθος αρεστό που αρχίζει όμως να κρεμά. Χαιρετηθήκαμε, δεν είπαμε πολλά, γρήγορα ξάπλωσε δίπλα μου άρχισε να με χαιδέυει στην κοιλιά για αν επέλθει η υποτυπώδης στύση στο καυλί μου και να μου περάσει με μαεστρία την καπότα με το στόμα. Ήταν μαζεμένη κυριολεκτικώς για να μην έχω πολλά περιθώρια να κάνω αταξίες αλλά και το εσώρουχο ήταν μονοκόματο και ήθελε "κόπο" για να το βγάλει καθώς ενωνόταν το σουτιέν με το στρίνκ με την μπροστινή επιφάνεια που κάλυπτε όσο χρειαζόταν για την ίδια τις ατέλειες που έχει. Ασχήμο πράμα να γαμάς ημίγυμνη τη γυναίκα. Δεν καύλωνα όσο ήθελα και την πρότρεψα να ενδώσει σε χάδια και φιλιά όπως και έπραξε στην διάρκεια της πίπας η οποία ήταν άγευστη και άτονη. Η πλήρης στύση επιτεύχθει άμεσα και μου γύρισε την πλάτη, δεν της είχα κάνει κάτι, απλώς να την γαμήσω πλαγιαστά κάτι που δεν διήρκησε για πολύ καθώς δε βολευόμουν και την πήγα ιεραποστολικό για να τελειώσω σε αυτό ανοίγοντας μου τα πόδια με το μουνί της ναι είναι πιάτο πορσελάνης και να αδειάζω μέχρι την έναρξη της πτώσης χωρίς να βιαστεί να σηκωθώ και να δυσανασχετήσει.
Σηκώθηκε αλλά δεν έφυγε, κοντοστάθηκε στο παράθυρο και χάζευε έξω, ήταν εμφανώς σκεπτική και προβληματισμένη.
Τη ρώτησα πως τα βλέπεις τα πράγματα εδώ; έχει δουλεία;
Μου απαντά κοφτά και με βλέμμα μελαγχολικό που έλεγε περισσότερα...
-Κρίση!
Συνεχίσαμε κάτι λίγα αλλά πολύ σας κούρασα και δεν πρέπει!
Η "Μητέρα" Ρωσία την περιμένει..

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Κοπέλες διαθέσιμες
Ναι
Ημερομηνία
October 14, 2013
Τιμή €
10
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού