Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10 0.5
Studio 04 January, 2021 6398
Τζένη, ο απόλυτος αιφνιδιασμός
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Ξημερώματα Σαββάτου στο δρόμο της επιστροφής από το party για το σπίτι, έκανα μία σύντομη στάση στη Μελαντίας. Είχα δει στο πρόγραμμα ότι δουλεύει η Τζένη την οποία και ήθελα να συναντήσω, αλλά λόγω του ότι δουλεύει συνήθως νυχτερινή δεν είχα βρει την ευκαιρία μέχρι σήμερα. Parking ακριβώς έξω από το studio. Πολύ ευγενική η κυρία στην υποδοχή μου παρουσίασε δύο κοπέλες την Νικόλ και τη Τζένη.

Η Νικόλ, ξανθιά, κανονικό ύψος, δεν μου έλεγε κάτι σαν εμφάνιση και τo σαλονάρισμα της ήταν εξ' αποστάσεως. Η Τζένη, πολύ άνετη στο σαλόνι με πλησίασε και μου συστήθηκε... Είναι Μολδαβή, 21 Μαίων, μελαχροινή με μακρί μαλλί, χθές το είχε μαζεμένο.
Κανονικό ύψος, μικρό φυσικό βυζάκι, ωραίο σώμα. Για το πρόσωπό της, συμπαθητικό θα έλεγα, χωρίς να με ενθουσιάσει. Το γεγονός όμως ότι σε όλη τη διάρκει της συνάντησης ήταν χαμογελαστή και με κοίταγε συνέχεια στα μάτια μου άρεσε. Πληροφοριακά αν έχετε δει φωτογραφίες της, έχει πέσει λίγο photoshop....

Στα προγράμματα περιλαμβάνονται εκτώς από τα κλασσικά, πρόγραμμα με τζακούζι. Πήρα το απλό πρόγραμμα μια και ήταν και πρώτη μου γνωριμία με την κοπέλα. Το studio είναι από τα ποιό καθαρά και ήσυχα που έχω πετύχει. Στο δωμάτιο κρεβατάκι τοπ, με φουλ εξοπλισμένη τουαλέτα, σφραγισμένες πετσέτες και το τζακούζι βέβαια. Έκανα ένα γρήγορο ντουσάκι και μετά από λίγο άνοιξε η πόρτα και μπήκε το μωρό.

Τα κλασσικά μεχρι να γδυθεί οπότε και με πλησίασε. Στις επισκέψεις μου συνήθως δίνω έναν αέρα να δω προς τα που θα πάει η κατάσταση και αν δω ότι δεν προχωράει καλά, διορθώνω. Έτσι έγινε και τώρα, με τη διαφορά ότι δεν χρειάστηκε να κάνω κάτι παραπάνω και ευτυχώς δηλαδή... Στα προκαταρκτικά της ήταν Ά Ψ Ο Γ Η ! Δεν θυμάμαι εγώ άλλη φορά σε στούντιο κάτι αντίστοιχο.

Ήρθε πάνω μου, μου κόλλησε το στήθος της στα μούτρα ξεκίνησα την περιποίηση για αρκετή ώρα, ενώ το χέρι μου οδηγήθηκε προς το νινάκι της. Όχι μόνο δεν διαμαρτυρήθηκε αλλά με διευκόλυνε κι όλας. Και εκεί που συνήθως οι ποιό πολλές σταματάνε και σου περνάνε το σκουφάκι έρχεται ο πρώτος αιφνιδιασμός. Με καβαλάει και μου φέρνει το νινάκι της στο πρόσωπό μου.
Δυστυχώς για μένα είχε βάλει κρέμα στο νινάκι της και η μόνη κρέμα που τρώω είναι η καραμελέ δεν με ενδιαφέρουν ποιό γκουρμέ καταστάσεις.... Αναγκαστικά συνέχισα με την γύρω περιοχή... και εκεί που έδειχναν να τελειώνουν τα προκαταρκτικά, δεύτερος αιφνιδιασμός και γυρνάει σε 69... Συνέχισα την περιποίηση πλήν της κρεμούλας πάντα... Τρίτος αιφνιδιασμός, όπως είμαστε σε 69 σηκώνεται και μου κολλάει το πίσω της σύστημα στα μούτρα :)

Τα όλα προκαταρκτικά κράτησαν αρκετή ώρα οπότε μετά από τους ανεπάλληλους αιφνιδιασμούς μου φόρεσε το σκουφάκι για το στοματικό. Βρήκε λίγο δοντάκι σε κάποια φάση πάντως σε όλη τη διαδικάσία με κοιτούσε στα μάτια. Εννοείται ότι την σταμάτησα πολύ γρήγορα γιατί τα όσα είχαν προηγηθεί είχαν κάνει καλή δουλειά. Ξεκίνησε με ιππασία, γυρίσαμε σε ιεραποστολικό και στα τέσσερα έλαβε τέλος η συνάντηση. Με ευχαρίστησε, και αποχώρησε από το δωμάτιο.

Απόλυτα ευχαριστημένος από τη συνάντηση αυτή, την επόμενη φορά αν μου κάνει τα ίδια θα της το φάω.... Μάλλον βλέπω να αποκτάω ένα καινούριο στανταράκι.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Κοπέλες διαθέσιμες
Νικόλ
Ημερομηνία
November 19, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού