Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10 0.5
Studio 04 January, 2021 6382
Όποιος βιάζεται σκοντάφτει...
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Ξημερώματα Σαββάτου και στο δρόμο της επιστροφής για το σπίτι μετά το party γενεθλίων του φόρουμ, είπα να κάνω ένα σύντομο pit stop στη Μελαντίας, μιας και η γκόμενα μου με περίμενε με το δίκανο και ήταν σχεδόν σίγουρο πως δεν θα γαμούσα διαφορετικά... Είχα τσεκάρει πως δουλεύει η Αντζελίνα και η Κάρμεν την οποία ήθελα να συναντήσω εδώ και καιρό αφού από τις φωτογραφίες φαίνεται κορμάρα. Το parking ήταν πολύ εύκολο και άφησα το αυτοκίνητο ακριβώς έξω από το μαγαζί αφού δεν υπήρχε ψυχή στον δρόμο εκείνη την ώρα.

Στο μαγαζί με υποδέχτηκε η πάντα ευγενική υπηρεσία και μου είπε πως πρέπει να περιμένω λιγάκι γιατί και οι δυο κοπέλες ήταν απασχολημένες. Καθώς περίμενα στο σαλόνι να βγουν οι κοπέλες, έβλεπα στην TV την Τζούλια με τους 2 μαύρους αλλά μου έρχονταν στο μυαλό μου εικόνες από το πάρτυ, με τον fun και τις 2 μαύρες... Τεσπα... Μετά από λίγη ώρα τελείωσαν και οι δυο κοπέλες και παρουσιάστηκαν στο σαλόνι. Η Κάρμεν που με ενδιέφερε να συναντήσω είναι μια Ουκρανίδα 24 Μαϊων, ξανθούλα με σχετικά μακρί μαλλί λίγο κάτω από τους ώμους, γύρω στο 1,75 ύψος, με απίστευτα μικρό κωλαράκι και μικρό φυσικό βυζάκι.

Χωρίς να ακούσω τα προγράμματα πήρα το απλό μιας και βιαζόμουν κάπως και μπήκα στο δωμάτιο να ετοιμαστώ για την κοπέλα. Το δωμάτιο που μου ειπέδειξε η υπηρεσία ήταν αυτό που είχε και το τζακούζι και μπορώ να πω πως μετά την ανακαίνηση μου άρεσε ακόμα πιο πολύ σαν χώρος. Έκανα ένα γρήγορο ντουσάκι και μετά από λίγο άνοιξε η πόρτα όπου και μπήκε το μωρό.

Από κοντά η Κάρμεν φαίνεται κάπως διαφορετική από τις φωτογραφίες που είχα δει χωρίς όμως να υπάρχουν μεγάλες αποκλείσεις. Είναι μεν αρκετά εντυπωσιακή κοπέλα με πολύ αδύνατο σώμα αλλά κάτι με χάλαγε στο πρόσωπό της. Το χαμόγελό και συγκεκριμένα τα δόντια της ήταν κάτι που δεν είχα προσέξει στο σαλόνι με τον χαμηλό φωτισμό που είχε. Μάλλον από το κάπνισμα είχαν αρχίσει να μαυρίζουν και με ξενέρωσε λιγάκι.

Μετά από τις πρώτες γρήγορες συστάσεις έρχεται και ξαπλώνει δίπλα μου όπου και την βοηθάω να απαλλαγεί από το σέξυ see-through σουτιέν που φορούσε. Επειδή δεν κρατιόμουν άλλο, την βάζω κάτω και άρχισα να της γλύφω με μανία τις καβλωμένες ρώγες της όπου και έδειχνε να το απολαμβάνει. Το βυζάκι της ήταν αρκετά χαλαρό χωρίς όμως να έχει πέσει ή να φαίνεται άσχημο στην όψη αλλά μόνο στην υφή. Το ίδιο και το υπόλοιπο κορμί της. Ενώ με τα κιλά που έχει και το νεαρό της ηλικία της θα περίμενε κανείς να είναι πέτρα, απέδειξε πως τα φαινόμενα απατούν καμιά φορά.

Χωρίς να βγάλει το κιλοτάκι της και δίχως να αρχίσει κάποια πρωκαταρκτικά από το μέρος της, μου ζήτησε να με γλείψει και αυτή. Δεν της χάλασα φυσικά το χατίρι αφού ήδη ήμουν ετοιμοπόλεμος αλλά με χάλασε λίγο η αμήχανη συμπεριφορά της. Η πίπα της μπορώ να πω πως είναι σχετικά μέτρια ώς προς το άτεχνη. Πέρα από μερικές ματιές που έκανε στα κλεφτά προς το μέρος μου, φαινόταν λες και ήταν στον κόσμο της την περισσότερη ώρα. Για να μην κλάψω το 50αρικο της λέω να αρχίσουμε τον αγώνα όπου και έβγαλε το κιλοτάκι της αργά και βασανυστικά.

Το κορμάκι της είναι πειρασμός όταν το κοιτάς και με το που απαλλάχτηκε από τα ρούχα της την αρχίζω με ιεραποστολικό. Αφού ξεκίνησα σιγά σιγά άρχισα να αυξάνω τον ρυθμό μου όπου και έδειχνε να το ευχαριστιέται με ψεύτικες φωνούλες και κραυγούλες. Μετά από λίγη ώρα βουτάω τα πόδια της και τα στηρίζω στους ώμους μου όπου εκεί έδειξε να πονάει(;) και μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση... Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό και δεν είμαι και κανένας τεράστιος... Το παραβλέπω αυτό και της λέω να σηκωθεί όρθια. Την στήνω λοιπόν όρθια μπροστά στον καθρέφτη και της άλλαξα τα χριστουγεννιάτικα λαμπάκια... Κραυγούλες και κακό για κανά 5λεπτο όπου δεν άντεξα και ήρθε το τέλος μετά από λίγο.

Σχετικά βιαστικά ξαναντύθηκε και με χαιρέτησε από το δωμάτιο δίνοντας μου τις ευχές της για τα Χριστούγεννα μιας και περίμενε και άλλος πελάτης στο σαλόνι. Σε γενικές γραμμές δεν είναι και από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα, απλά βρέθηκα μαζί της για να μου φύγει η περιέργια. Μέρες που είναι έιπα να κάνω την δοκιμή μου και ας μην μου βγει σε καλό. Δεν μπορώ να πω σίγουρα αν θα την συναντήσω ξανά στο μέλλον αλλά ίσως της δώσω ακόμα μια ευκαιρία αν βρεθώ κοντά στην περιοχή και είναι η βάρδια που με βολεύει μήπως δω σημάδια βελτίωσης. Βέβαια είναι στην δουλειά από ότι μου είπε 2 χρόνια οπότε δεν θα έχω πολλές πιθανότητες, αλλά δεν θέλω να βγάζω βιαστικά συμπεράσματα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Κοπέλες διαθέσιμες
Αντζελίνα
Ημερομηνία
December 23, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 10 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 December, 2011
χαχαχα ... παραλίγο να ήμουν εγώ ο επόμενος πελάτης μια και ήμουν μεταξύ Μελαντίας και Κατεχάκη αλλά τελικά κατέληξα πάνω
Z
zeppelin
26 December, 2011
χαχαχαα τώρα είδα το σχόλιο... Κατεχάκη είχε τίποτα καλό γιατί Μελαντίας μάπα το καρπούζι αυτή την φορά... :)
A
agapoulas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: