Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10 0.5
Studio 04 January, 2021 6400
ΑΛΙΣΙΑ
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Από πρόσφατη επίσκεψη. Ρουμανάκι με μακρί ξανθό μαλλί, σιλικονάτο 2αράκι βυζάκι σώμα πετιτ, σφιχτό με πολύ ωραίες αναλογίες. Χαρακτηριστικό της τα πολλά τατού σε πολλά μέρη του σώματός της. Μείον τα σημάδια ακμής στο πρόσωπό της, εμένα δεν με πείραξαν.

Τα προγράμματα που μου ανακοινώθηκαν ήταν 50Ε το απλό, 60Ε μασάζ ή ποδολαγνεία ή sex show, 70E με 69, 80Ε ελεύθερο στοματικό, 100Ε το κολαράκι από εκεί και μετά την έχασα.... έφτασε μέχρι τα 150Ε. Πήρα πρόγραμμα 60Ε με μασάζ. Στά ποιό πολλά στουντιο είναι ψιλοχαμένο το εξτρά 10άρικο αλλά ήταν ωραίο μωράκι και λίγος χρόνος ακόμα μαζί της δεν με χάλαγε..

Το δωμάτιο καλό και καθαρό με ντουσιέρα στο δωμάτιο.

Τα προκαταρκτικά της καλά, ξεκινήσαμε με πεταχτά φιλιά για να καταλήξουμε να μπλέξουμε τις γλώσσες μας. Με το που με παρότρυνε να της βάλω και δάχτυλο φτιάχτηκα τρελά. Αναλώσαμε αρκετή ώρα με όλη αυτή τη φάση που άποψη περί στοματικού δεν έχω μια και το παράκαμψα. Τρείς σύντομες στάσεις πριν το φινάλε που έγινε στα τέσσερα με θέα τον υπέροχο κόλο της.

Το μασαζάκι ακολούθησε, δεν γνωρίζει καθόλου αλλά δεν με χάλασε μια και είχε προηγηθεί μία πάρα πολύ καλή συνεύρεση. Θα ξανατιμηθεί...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΑΛΙΣΙΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 23, 2014
Τιμή €
60
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού