Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 9 10 0.5
Studio 21 December, 2020 7035
Αντζελίνα.Το κορίτσι της διπλανής πόρτας.
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Την Αντζελίνα την είχα δει σε δύο τσάρκες πριν από λίγο καιρό.Είναι μια γλυκιά, πολύ όμορφη, αδύνατη, με ξανθά μαλλιά κοπέλα απ’την Ουγγαρία.Είναι περίπου 1,67 σε ύψος, έχει μοντελέ σώμα, 2,5άρια, φυσικά και στητά βυζάκια και πολύ σφιχτό και τουρλωτό κωλαράκι.Η όλη εμφάνισή της παραπέμπει σε κοπέλα της διπλανής πόρτας.Μιας γλυκιάς κοπέλας, που όλοι θέλουν να γνωρίσουν.Μου άρεσε πολύ κι είχε μπει στο στόχαστρο, απ'την πρώτη φορά που την είδα.
Ξεκίνημα της τρίτης βάρδυας κι επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο, το οποίο ήταν κι αυτό άδειο από κόσμο.Θα ήθελα να πω εδώ, ότι το στούντιο την χρειάζεται την ανακαινισούλα του.Εντάξει, το σαλόνι είναι μια χαρά κι όμορφα διακοσμημένο.Αλλά, το δωμάτιο που πήγα εγώ, φαίνεται άδειο και ψυχρό, παρόλο που έχει το ντουζ και το νιπτήρα του.Κι όταν έχουν τις τιμές τους τσιμπημένες σε όλα τα προγράμματα, εκτός του απλού, τότε πρέπει να κάνουν κάτι και για το χώρο που επισκεπτόμαστε.Άραξα λοιπόν στον καναπέ κι αφού εμφανίστηκε στο σαλόνι πρώτα η Μαρία, μπήκε κι η Αντζελίνα με τη σειρά της χαμογελαστή.Φορούσε μόνο ένα κόκκινο στρινκ, αφήνοντας το όμορφο στήθος της σε κοινή θέα, με τις ρόγες της να είναι ήδη ερεθισμένες.
Πλήρωσα το αντίτιμο για 69 και πέρασα στο δωμάτιο, που μου υπέδειξε η υπηρεσία.Η Αντζελίνα ήρθε μετά από λίγα λεπτά, πάντα χαμογελαστή και φυσικά γυμνόστηθη.Έτσι όπως ήμουν αραχτός στο κρεβάτι, απολάμβανα το θέαμα της Αντζελίνας να αφαιρεί και το τελευταίο κομμάτι υφάσματος από πάνω της, το κόκκινο στριγκ της, με αργές κι αισθησιακές κινήσεις.Ήρθε και κάθησε επάνω μου, με αγκάλιασε και πιάσαμε κουβεντούλα.Λόγω της ημέρας, του τελικού της Ευρολίγκα, και του χρώματος του στριγκ της, η κουβέντα μας ήταν σχετική με τον αθλητισμό.Μου είπε, ότι λόγω της κολλητής της είναι γαυρίνα.Οπότε, βάζελοι της Αθήνας βουρ για την «τιμωρήσετε».
Βέβαια τα χέρια μου δε σταμάτησαν δευτερόλεπτα να χαϊδεύουν το νεανικό κορμί της, το απαλό δέρμα της, δίνοντας τη δέουσα προσοχή στο σφιχτό κωλαράκι και το σφριγηλό στήθος της.Κάπως έτσι ξεκινήσαμε με εκατέρωθεν αγκαλιές, φιλιά και χάδια.Με την Αντζελίνα να μου φιλάει το λαιμό, τους λοβούς των αυτιών μου και να μου πιπιλάει τις ρόγες μου.Κι εμένα να ανταποδίδω με φιλιά στο στήθος της, στις ήδη ερεθισμένες ρόγες της, ενώ τα χέρια μου περιεργάζονταν το μουνάκι της, το οποίο είχε αρχίσει να υγραίνεται.Την ξάπλωσα ανάσκελα κι αφού αφιέρωσα αρκετό χρόνο, προσπαθώντας να χορτάσω τα πανέμορφα στήθη και τις γκαβλωμένες ρόγες της, κατέληξα να έχω το πρόσωπό μου χωμένο ανάμεσα στα ορθάνοιχτα πόδια της.Το μουνάκι της πεντακάθαρο, περιποιημένο και ξυρισμένο έχει δυο τεράστια και σαρκώδη χείλη, τα οποία γέμιζαν το στόμα μου με γλυκιά και υγρή σάρκα.Οι περιποιήσεις μου απαλές κι αργές αρχικά, έγιναν πιο ορμητικές κι έντονες, όσο αυξανόταν ο ερεθισμός της, μέχρι οι αναστεναγμοί κι οι συσπάσεις της λεκάνης και του κορμιού της να φανερώσουν τον οργασμό της.Όταν η αναπνοή της ήρθε σε κανονικούς ρυθμούς, με έβαλε όρθιο μπροστά στο κρεβάτι, μου φόρεσε το προφυλακτικό, έγυρε μπροστά, στηρίχτηκε στα χέρια της και βύθισε τον ήδη ερεθισμένο manager στο στόμα της.Η τεχνική της πάρα πολύ καλή, περιελάμβανε και Deep-Throat, μάλιστα κανά δυο φορές το παράκανε και της κόπηκε προς στιγμή η ανάσα, αλλά δεν ασχολείται με τη γύρω περιοχή.Κάτι που δε μ’ενόχλησε ιδιαίτερα, αφού η στοματική της περιποίηση ήταν βαθυά, υγρή, αισθησιακή και κυρίως χωρίς ίχνος βιασύνης.
Ήμουν τόσο ερεθισμένος, που την σταμάτησα και χωρίς να αλλάξω θέση, την γύρισα στα τέσσερα και μπήκα απαλά στην καυτή κι υγρή «σπηλιά» της.Το μουνάκι της είναι στενό κι αίσθηση που σου δίνει τέλεια, καθώς μπαινόβγαινα μέσα της.Με ερέθιζε ακόμη περισσότερο.Όπως κι η θέα του τουρλωτού και σφιχτού κώλου της, έτσι όπως ήταν στημένος μπροστά μου.Δεν άντεξα στον πειρασμό, να τον χαστουκίσω απαλά αρκετές φορές, μετά κι απ’τις προτροπές της Αντζελίνας.Η επόμενη στάση, η κλασσική ιεραποστολική, ήταν κι η τελευταία.Δε μπόρεσα να κρατηθώ περισσότερο κι άφησα το καυτό σπέρμα μου να γεμίσει το προφυλακτικό.
Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι, σιωπηλοί, να της χαϊδεύω τα ξανθά μαλλιά και την Αντζελίνα να είναι πάντα χαμογελαστή.Με φίλησε σταυρωτά στα μάγουλα, με καληνύχτησε κι έφυγε απ’το δωμάτιο κλείνοντάς μου πονηρά το μάτι.Μετά από λίγο έφυγα κι εγώ, με τη γλυκιά προσμονή της επόμενης συνάντησής μας.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μαρία
Ημερομηνία
May 13, 2012
Τιμή €
80
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού