Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 13 10 0.5
Studio 01 December, 2020 6019
Λόλα - Bella Bionda Bambolina...
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Η Λόλα αν και δεν είναι μέσα στα standards της γυναίκας που με τρελαίνουν, έχει κάτι που με εξιτάρει στο μέγιστο.
Είναι νεαρή, μικροκαμωμένη, ωραίο σφριγηλό στήθος, μικρό κωλαράκι αλλά με πολύ ωραίες καμπύλες.
Το μουτράκι της όμως είναι όλα τα λεφτά. Ναζιάρα, παιχνιδιάρα, με έκφυλες πινελιές κάτι που με κάνει να μην μπορώ να αντισταθώ όποτε την βλέπω,
Έτσι και σήμερα.

Είσοδος στο ανακαινισμένο «γαλάζιο δωμάτιο» με ντουζιέρα πλέον.Ντουσακι και αναμονή της δεσποινίδος.
Ήρθε όπως πάντα με πολύ διάθεση για τρελίτσες. Παιχνίδια, πειράγματα και πολλά προκαταρκτικά και από τις δυο πλευρές.
Μου αρέσει πολύ να την περιποιούμαι, κάτι που δεν μου του αρνείται, και οι αναστεναγμοί και τα βογγητά της με φτιάχνουν απίστευτα.
Και η δική της ανάλογη περιποίηση σε υψηλά επίπεδα, με φιλιά στο λαιμό, τα αυτιά και το στήθος.
Πολύ καλό και το στοματικό της, χωρίς χέρια, βαθύ, με χτυπήματα της γλώσσας στον κορμό, και στο νεανικό της στήθος.
Την έφερα πάνω μου και ξεκινήσαμε. Συνέχισα να την γλύφω καθ΄ολη την διάρκεια της πράξης, κάτι που έδειχνε να της αρέσει.
Στήθηκε στα τέσσερα και με «προσκάλεσε» με πολύ ναζιάρικο στυλ.
Έτσι και έγινε. Όλη την υπόλοιπη ώρα την καταναλώσαμε έτσι μέχρι το τέλος.
Συνέχισε να με πειράζει και να χαμογελάει, μέχρι την στιγμή που έφυγε.

Για μένα είναι μια πολύ καλή επιλογή. Αν και μικρή σε ηλικία, δείχνει αρκετα έμπειρη στο sex και μένω ευχαριστημένος μαζί της. Έχει πολύ καλή διάθεση και σίγουρα θα την ξανασυναντήσω.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λόλα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λόλα
Ημερομηνία
February 12, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού