Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 4 10 0.5
Studio 30 November, 2020 1373
Σαν το παλιό καλό κρασί! ! !
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Αρκετή δουλειά, κούραση και πίεση σήμερα. Θυμήθηκα ότι σήμερα δουλεύει στο 57 η Άννα Μαρία. Η Άννα Μαρία είναι μια κοπέλα της διπλανής πόρτας. Ξανθιά, κανονικού ύψους με φυσικό στήθος κανονικό σε μέγεθος που ταιριάζει στον σωματότυπό της! Δεν έχει σώμα μοντέλου αλλά ούτε είναι χοντρή. Έχει θηλυκό σώμα και αξιοπρόσεκτη περιφέρεια!

Τελειώνω ότι έκανα, ετοιμάστηκα και βουρ για το αμαρτωλό βουνό. Λίγη υπομονή στο σαλόνι να την χαιρετήσω και είσοδος στο δωμάτιο! Μετά από λίγο έρχεται και η Μαρία. Αφού είπαμε 2-3 κουβέντες ξεκινάει τα προκαταρκτικά. Χάιδεμα σε ολόκληρο το σώμα, φιλιά στο στήθος, στο λαιμό και τα αυτιά μου πολύ καλά, φέρνοντας το στήθος της στο πρόσωπό μου χωρίς να της το ζητήσω! Πέρασμα προφυλακτικού με το στόμα. Το στοματικό της είναι από τα καλύτερα, αργό, αισθησιακό με εναλλαγές σε βαθύ. Περιποίηση της γύρω περιοχής. Κυριολεκτικά χάθηκαν τα @@ μου στο στόμα της, τα μούλιασε. Με χαλάρωσε απίστευτα. Στην συνέχεια ανέβηκε από πάνω για κάμποση ώρα, μετά εναλλαγή σε ιεραποστολικό στο οποίο είχε πολύ καλή συμμετοχή με αληθοφανέστατα βογκητά. Δεκτικότατη σε φιλιά από πλευράς μου στο λαιμό και τα αυτιά της. Το τέλος μας βρήκε στα 4 και παρόλο που είχα τελειώσει δεν τραβήχτηκε αλλά έκανε ότι μπορούσε για να με στραγγίξει. Κουβεντούλα για λίγο μετά καθώς είχαμε λίγο καιρό να τα πούμε, με φίλησε σταυρωτά και αποχώρησε καθώς και εγώ έπρεπε να φύγω.

Με λίγα λόγια αναζητούσα την χαλάρωση και η Μαρία είναι ο ΙΔΑΝΙΚΟΣ προορισμός για κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω πως τα καταφέρνει, ίσως η υπομονή της, η άνεσή της, δεν μπορώ να το εντοπίσω αλλά σημασία έχει πως το καταφέρνει μια χαρά!

Αν θα την ξαναέβλεπα;
ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Ημερομηνία
December 06, 2010
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού