Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 11 10 0.5
Bourdela 09 December, 2020 3813
Μετρια!
Γενική βαθμολογία
 
6.1

Μεταμεσονύχτια επίσκεψη στην φυλής. Αρκετά σπιτάκια ανοιχτά, περισσότερα από ότι βλέπω συνήθως τέτοιες ώρες. Αρκετή τσαρκούλα από κόσμο αλλά οι περισσότεροι έφευγαν μόλις έβγαινε η κοπέλα. Η επιλογή μου για σήμερα ήταν η Σακίρα που δουλεύει στο πάνω.

Την Σακίρα την είχα πετύχει και σε άλλες τσάρκες, όμορφη γυναίκα αλλά για κάποιον λόγο δεν αποφάσιζα να μπώ. Σήμερα όμως το αποφάσισα. Μετά από μια μίνι τσάρκα επέστρεψα στο συγκεκριμένο σπιτάκι. Αν και οι περισσότεροι την ξέρουν, η Σακίρα είναι μελαχρινή με μακριά μαλλιά, έχει ωραίο φυσικό στήθος μεσαίου μεγέθους, αδύνατη με ωραίο κωλαράκι. Φορούσε ένα ροζ σετάκι από εσώρουχα που της πήγαινε.

Στα ενδότερα:
Δίνω το παράβολο και κάνω την είσοδο μου στο δωμάτιο. Σχετικά καθαρό, εάν εξαιρέσεις κάτι περιτυλίγματα από προφυλακτικά και ένα προφυλακτικό πεταμένο στην γωνία. Είχε και νιπτήρα! Το σεντόνι καθαρό. Μετά από λίγο έρχεται και η Σακίρα καθώς πριν είχε πάει σε άλλο συναγωνιστή με τον οποίο όμως τελείωσε γρήγορα από όσο κατάλαβα. Προκαταρκτικά ελάχιστα, πέρασμα προφυλακτικού ενώ ακόμα ήμουν “στα κάτω μου”. Το επιθυμητό αποτέλεσμα όμως δεν άργησε να έρθει καθώς με τον τρόπο της με ανέβασε. Στοματικό καλό, αργές κινήσεις όπου εστίασε στο να ρουφάει το κεφάλι αργά και δυνατά κατεβαίνοντας αλλά όχι deep. Αφιέρωσε χρόνο σε αυτό. Όταν πρώτο-πήγα να της πιάσω το στήθος μου είπε να μην της τραβάω τις ρώγες πράγμα που δεν έκανα και όταν της το είπα, συνήλθε, το παραδέχτηκε και δεν το συνέχισε ενώ εγώ συνέχισα το χούφτωμα ακάθεκτος. Δυο στάσεις ήταν αρκετές. Σε ερώτησή μου εάν ανεβαίνει από πάνω είπε ναι αλλά “αν ανέβω από πάνω μετά δεν έχει άλλη στάση, θα τελειώσουμε έτσι”. Το απέφυγε καθώς αντί να ανέβει από πάνω άρχισε να παίζει με το πέος μου. Anyway λέω από μέσα μου και το τελείωμα ήρθε με πισωκολλητό στο οποίο με κρατούσε να μην βγαίνω πολύ από μέσα της αλλα με προέτρεπε για όλο και πιο δυνατά και πιο γρήγορα. Συμμετείχε με φωνές και ματιές από καθρέπτη αλλά και γυρίζοντας το κεφάλι για να με κοιτάει μέσα στα μάτια. Μετά από κάποια λεπτά ήρθε και το τέλος.

Εν συντομία ήταν μια μέτρια κατάθεση, ιδίως για 20ρικο, δεν το έκλαψα αλλά δεν ήταν και VFM.

Αν θα ξαναπήγαινα;
Ίσως, αν δεν υπήρχε κάτι καλύτερο στην ευρύτερη περιοχή να μου τραβήξει το ενδιαφέρον

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σακίρα
Ημερομηνία
March 12, 2011
Τιμή €
20
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού