Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 16 10 0.5
Studio 01 December, 2020 3101
Μαντόνα – Μια άψογη επαγγελματίας..
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Ένα από τα δυνατότερα ονόματα στον χώρο των studio τον τελευταίο χρονο, είναι σίγουρα η Μαντόνα. Μια πολύ όμορφη γυναίκα, με μεγάλα εκφραστικά μάτια, μαλλιά ξανθά με μαύρες ανταύγειες. Σαρκώδη χείλη, πλούσιο ενισχυμένο στήθος,, ωραίο σώμα, με την ανάλογη εντυπωσιακή περιφέρεια.

Έχει περάσει πάρα πολύς καιρός από την τελευταία φορά που χρειάστηκε να περιμένω τόσο πολύ, μιας όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα και στο σαλόνι, δυο συναγωνιστές προηγούντο.
Φοβερή εντύπωση μου έκανε, όταν επιτέλους ήρθε σε μένα, ότι με έβαλε να απολυμάνω με αντισηπτικό τα χέρια μου, κάτι που έκανε και εκείνη στα δικά της.

Ξεκίνημα με προκαταρκτικά από πλευράς της, με φιλάκια στο στήθος και το σώμα μου. Πέρασμα του στήθος της σε ένα άκρως εντυπωσιακό body to body.
Άψογο στοματικό, βαθύ με χτυπήματα της γλωσσάς κατά μήκος όλου του κορμού. Περιποίηση και στα @@κια και σε όλη την ευρύτερη γενετική περιοχή.
Sex σε δυο στάσεις μόλις, ξεκινώντας με ιεραποστολικό, σε ρυθμούς pse με πρόστυχα λόγια από πλευράς της, χτυπήματα στο «γατάκι» της, καθόλη την διάρκεια της διαδικασίας, παροτρύνοντας με για δυνατότερο ρυθμό, πρόστυχες εκφράσεις του προσώπου της.
Συνέχεια και τέλος στα τέσσερα με πανοραμική άποψη του όλου σκηνικού, από τον διπλανό μεγάλο καθρέπτη.
Λίγα λόγια και αποχώρηση

Η Μαντόνα δεν είναι άδικα από τα κορυφαία ονόματα αυτής της εποχής. Είναι καταρχήν μια πολύ εντυπωσιακή γυναίκα, που κάνει την δουλειά της πολύ καλά.
Είναι μια γυναίκα που ξέρει πώς να σταθεί στο δωμάτιο, δεν επιτρέπει ξεφύγεις από τα όρια, μια άψογη επαγγελματίας.
Πιστεύω πως δεν ενδείκνυται για άπειρους νεαρούς και για αυτούς που ψάχνουν το κάτι παραπώ εκτός από την καθαρή απολαβή σεξουαλικών υπηρεσιών υψηλής ποιότητας. Κάτι που σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί κακό….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαντόνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Ημερομηνία
October 22, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού