Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 16 10 0.5
Studio 01 December, 2020 3062
Γινόταν καλύτερα; Και όμως έγινε!
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Πέμπτη απόγευμα, αφού σιγουρεύω ότι όντως δουλεύει η Μαντόνα ξεκινάω για το αμαρτωλό βουνό! Μπαίνω στο στούντιο, η υπηρεσία μου λέει πως είναι γεμάτο. Όντως της πόπης γινότανε. Μετά την εμφάνιση της Μαντόνας οι περισσότεροι την έκαναν. Με τα πολλά δίνω απλό παράσημο, μπαίνω δωμάτιο και έρχεται και η γυναικάρα. Με θυμήθηκε ξανά. Έκανε και μια μικρή έκπληξη καθώς στο σαλόνι ήταν μόνο με ένα στρίνγκ και ένα πλεκτό ενώ στο δωμάτιο μου ήρθε με ένα κορμάκι σε αποχρώσεις κόκκινο-μαύρο! Ανανεωμένη εμφάνιση με αλλαγή κόμμωσης αλλά και κάποιες άλλες λεπτομέρειες.

Στα ενδότερα τώρα.. Προκαταρκτικά άψογα. Στοματικό μεγάλης διάρκειας που αν δεν την σταματούσα θα συνέχιζε κι άλλο. Περιποιείται ολόκληρη την γύρω περιοχή, χτύπημα σε μάγουλα, χείλι κτλ κτλ. Αλλάξαμε ορισμένες στάσεις, κοίταγμα μέσα στα μάτια. Δεν είχε αντιρρήσεις σε τίποτα. Γλείψιμο λαιμού από μέρους μου. Μόνο πρόσεχε το στήθος της λίγο γιατί είναι ευαίσθητο αλλά εμένα δεν με πείραξε ούτε έκανε τίποτα σπαστικό. Το στήθος της έχει μαλακώσει και έχει γίνει ωραίο στην υφή! Προστυχόλογα και προτροπές από πλευράς της. Το τέλος ήρθε με την ίδια να μην φεύγει αλλά να κουνιέται και άλλο για να βγουν όλα τα υγρά στο latex καποτίδιο.

Αν και πήρα το απλό πρόγραμμα δεν έχω κανένα απολύτως παράπονο από την Μαντόνα. Όπως λέω και στον τίτλο μου από την προηγούμενη φορά δεν περίμενα να γίνετε καλύτερα. Και όμως γίνετε! Διέκρινα κάποια κούραση λόγο του κόσμου αλλά δεν το έδειξε ούτε για μια στιγμή. Προς τιμήν της! Στα συν το γεγονός ότι πριν το όλο θέμα έφερε απολυμαντικό gel, δείχνει ότι προσέχει, παρόλο που είχα πλείνει τα χέρια μου στον νιπτήρα όπως κάνω πάντα.

Όσον αφορά τον χώρο μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα! Μπήκα στο δωμάτιο που είναι στα δεξιά. Κανονικό προς μικρό μέγεθος δωματίου. Καθρέπτης σε σημείο που δεν υπάρχει και πολύ σημαντικός λόγος να υπάρχει καθώς ναι μεν είναι στην απέναντι πλευρά από το κρεβάτι αλλά είναι ολίγον τι ψηλά, οπότε αν δεν πηδάς όρθιος δεν βλέπεις κάτι! Στα δεξιά έχει ένα καθρέπτη πολύ λεπτό που και πάλι δεν βολεύει. Ο νιπτήρας αν και μικρός δεν με πείραξε καθώς τι να τον κάνεις τον μεγαλύτερο; Διαθέτει ντουζιέρα το δωμάτιο αν και η υπηρεσία δεν μου πρόσφερε πετσέτα. Για wc που ήθελα πήγα στο κοινόχρηστο καθώς δεν έχει στο δωμάτιο. Δεν ξέρω, ίσως είμαι απαιτητικός, ίσως φταίει και το γεγονός ότι την άλλη φορά είχα πάει στο τέρμα κάτω αριστερά όπου είναι τέλειο καθώς έχει μέσα wc και μικρό σαλονάκι!

Αν θα την ξαναδώ;
Ναι!

Μακάρι να κρατήσει την απόδοσή της σε αυτό το υψηλό επίπεδο!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Ημερομηνία
December 02, 2010
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού