Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 5 10 0.5
Studio 05 December, 2020 2243
Τζούλι
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Αρτεμις μετά 1,5 χρόνο. Εργαζόμενες: Νταρια (η γνωστή) λεπτή και μινιόν πλέον, την ήξερα πιο καμπυλωτή, και Τζούλι (άγνωστη, την επέλεξα).

Προγράμματα: 30 μόνο 1 στάση, 40 1 σταση+πιπα, 50 όλες (και ισπανικό, όχι όμως 69), κτλ... Παζάρεμα και υποτίθεται το απλό το έδωσε στα 40. Παρατήρηση: χτες άλλη υπηρεσία μού είπε 40 το απλό εξαρχής. Η σημερινή δεν με γνώριζε και πήγε να με ρίξει. Κυρίες μου και τα 40 πολλά είναι πλέον!!!!!

Τζούλι: Λεττονή, ~1,65-1,70μ, πρόσωπο συνηθισμένο (με τα + και τα – της εκάστοτε κοπέλας), ξανθά κοντά μαλλιά κατσαρεμένα, γαλανομάτα, πολλές καμπύλες, κοιλίτσα-μπουτια, στηθος μπολικο φυσικό, καλό στο ζύμωμα, ρόγα με καποια ανταπόκριση.

Δωμάτιο άνετο σε μέγεθος, κάπως παλιό, με ντουζιέρα (καμπίνα-κιτ), χωρίς νιπτήρα, σαμπουάν ναι, 1 πετσέτα κλειστή και πολλές ανοικτές, υγρομάντηλα, ρολό κουζινόχαρτο, φλατ TV σβηστή, A/C σβηστό, μεγάλος επιτοίχειος καθρέπτης στο κεφάλι του κρεβατιού (σουπερ τοποθεσία για doggy που δεν μού αρέσει γενικά αν και με τη Τζούλι λόγω παλλόμενων βουνών θα έπρεπε/ήθελα να το δοκιμάσω).

Αρχή με αμοιβαία χάδια πάνω στο κρεβάτι, εκείνη υπτιο για να θηλάσω, ζυμώσω, ρουφήξω. Το σαρκοφάγο αρπακτικό δεν έχασε την ευκαιρία με τόσο κρέας. Με τις περιπτύξεις και τα χαιδέματα έγινα αμέσως τουρμπο. Εγώ ύπτιο και ανέλαβε πρωτοβουλία, μού έσκαγε και φιλάκια στο στήθος, θήλαζε κτλ. Κάναμε και ισπανικό σε 2-3 παραλλαγές και με διάρκεια. Αλλά δεν είχε λιπαντικό, δήλωσε ότι σιχαινόταν το σάλιο στο στηθος κι έτσι ήταν κακής ποιότητας το ισπανικό και με ταλαιπωρησε (φάουλ!!!). Λάστιχο και στοματικό χωρίς να φαει μπαλες. Δεν την άφησα για πολλή ώρα να μην ατυχήσω. Γενικά με άφηνε να τη χαιδεύω (δεν επιχείρησα δαχτυλοεισαγωγή). Να παρατηρήσω ότι δεν ξεχείλιζε από τζελ όπως άλλες, αλλά ήταν στεγνή. Επίσης: κατω στόμα καλοσχηματισμένο. Ιεραποστολικό. Αυξομειούμενο σε ταχύτητα και ένταση και βάθος. Πετούσαμε και κανένα φιλί δεξιά αριστερά στο λαιμό. Μούκανε και κάτι κόλπα με τη γλώσσα πίσω από τα αυτιά. Το σημαντικότερο όμως ήταν ότι ήταν σφικτή. Και όχι μόνο αυτό, ανέλαβε πρωτοβουλίες αν και από κάτω και με κλείδωσε (μέγγενη!, αφού «πονούσα»), τη μισή δουλειά στη στάση την έκανε αυτή. Όπως καταλαβαίνετε με τέλειωσε σε μιά στάση. Δεν δοκίμασα ούτε doggy, ούτε cow-girl που το είχα υπόψη μου. Κρίμα! Βγήκα αργά και ήσυχα, αλλά σηκώθηκε γρήγορα ντύθηκε και εξαφανίστηκε. Πάνε 4 ώρες και η αίσθηση ακόμη με συνοδεύει! Τί να πω!

Τα έγραψα χωρίς να τα εξηγήσω εγώ.

ΥΓ. Α! Το κουδούνι κτυπησε 2-3 φορές συνολικά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζούλι
Κοπέλες διαθέσιμες
Τζούλι Νταρια
Ημερομηνία
March 29, 2013
Τιμή €
40
Πίπα
  • Με σκούφο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού