Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10 0.5
Bourdela 17 December, 2020 4435
Πέρασμα στην Μπάρμπαρα
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Η Μπάρμπαρα η Τσέχα αποτελεί στανταρακι μου. Εμφανισιακά είναι ιδανική για τα γούστα μου, ψωμωμενη αλλά όχι χοντρουλα, ζουμερή γυναίκα 1.70, με ωραίο πρόσωπο, και γεμάτα φυσικά βυζια. Αρκεί βέβαια να είναι στις καλές της. Το κόλπο είναι να κόψεις κίνηση. Άμα τη δεις στα καλά της μπες. Αν όχι τραβα άλλου! Μπήκε μέσα και αρχίσαμε χαμουρεμα, με ξέρει και μου ζήτησε να τη γλύψω, πράγμα που εκανα. Φάνηκε να καβλωνει , και με γύρισε 69. Απέφυγα την πολύ πίπα μην είχα κανα ατύχημα . Όπως ήταν ιεραποστολικά της έβαλα τα πόδια στους ώμους και μπήκα κατευθείαν στον κωλο της. Φιλιομασταν και έσπρωχνε δυνατά μέσα της, βλέποντας τις βυζαρες της να κουνιούνται πάνω κάτω στο ρυθμό μας. Σε θα άντεχα πολύ, έβγαλα το προφυλακτικό και τον έβαλα στο στόμα της. Άρχισα να χύνω βαθειά μέσα στο λαρύγγι της, ξέσπασα μέσα σε αυτό. Εκείνη με ρουφάνε υπάκουα μέχρι να μου τον χαλαρώσει και να μαλακώσει. Ήταν η καλύτερη πίπα από τότε που την πρωτογνώρισα. Είναι πολύ καλή περίπτωση ξεχαρμανιασματος, αρκεί να μην την έχει πιάσει η ψυχασθένεια της και σου βγαλει το λάδι

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μπάρμπαρα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 01, 2017
Τιμή €
20
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού