Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 22 10 0.5
Massage 06 December, 2020 2026
απο τα καλα μαγαζια
Γενική βαθμολογία
 
7.7
καταθεση πριν απο λιγη ωρα στο εν λογω ιδρυμα.στην υποδοχη ποια αλλη απο την κυρια καιτη πο υ παντα με θυματε αν και ειχα πολυ καιρο να παω.
παρελαση τα κοριτσια:ελενη(οχι η γνωστη),τζουλι,μαγκι,μαρσι(ρε παιδια πως εγινε ετσι αυτη;)και καποιες αλλες που δεν θυμαμε.επειδη ειχε κινηση και οχι δωματια περιμενα λιγο και οταν ηρθε καποιος συναγωνιστης περασα λιγο στο παλιο δωματιακι διπλα απο το ντουζ,αυτο το μικρο ξερετε που τωρα εχει γινει δωματιο κοριτσιων και καθισα εκει λιγο.μαζι με τις κοπελες.

τωρα σε οτι αφορα την καταθεση διαλεξα την ελενη,με εντυπωσιασε το στενο και μικρο μινακι που φορουσε και εχω αδυναμια και ετσι περασα με το κοριτσι.κοντουλα καστανοξανθη γλυκια κοπελα με το χαμογελο παντα στα χειλει.απο οτι ειπε καινουρια δεν μιλαει πολλα ελληνικα και ειναι απο βουλγαρια.

μασαζακι αν και τα κοριτσια λογικο ειναι να μην ξερουν και πολλα ωστοσο μου εδωσε την εντυπωση οτι κατι κατειχε και το λεω γιατι κανω μασαζ συχνα με ειδικους και ξερω.κανενα 15λεπτο με λαδακι και μετα πηγαμε στην μπριζολιτσα και το φραπεδακι.παιδια πολυ καλα βυζακια που η παλαμη μου δεν εκλεινε και στητα.για τους λατρεις του ειδους μην τα χασετε.
χαδακια,ισπανικο και μετα φραπεδια καταπληκτικη οπως βλεπετε σε πορνοταινιες και υγρη.μπριζολα με αυτην απο πανω.πρωτη φορα ειδα επειδη φοβονταν η κοπελα να μου βαζει 2 προφυλαχτικα μην τυχον και σπασει το ενα.κουνιεται πολυ καλα και φαινεται να το ευχαριστιεται και οι κραυγουλες που βγαζει καλες.ιεραποστολικο με παραλαγες και τελειωμα στα βυζακια της.πραγματικα αν και δεν μπαινω με καινουριες γιατι δεν ξερω τελικα σταθηκα τυχερος και η κοπελα ηταν πολυ καλη.
μετα μπανακι η κοπελα και εφυγα.απο οτι μου ειπε το καταστημα ειναι και κυριακες ανοιχτο αλλα με μισες κοπελες την μια κυριακη και τις υπολοιπες την αλλη.

εννοειτε οτι την κοπελα θα την ξαναπαρω,αφου παντα ηταν με την γλυκα της το χαμογελο της και απο υπηρεσιες πολυ καλη

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ελενη
Κοπέλες διαθέσιμες
μαγκι,μαρσι,τζουλι κ.α
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 19, 2010
Κόστος €
70
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Στάση 69
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού