Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 22 10 0.5
Massage 06 December, 2020 2012
Στη μετριότητα
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Αφού παρήλασαν 6-7 κοπέλες, για να μην πάρω πάλι τη Μάρτζι, διάλεξα την Ειρήνη.
Μετά το καθιερωμένο ντουζάκι, επειδή ήμουν στα επάνω μου ξεκινήσαμε αμέσως με χάδια και καλαμωτό με σκουφάκι. Στη συνέχεια περάσαμε στο κυρίως πιάτο το οποίο ήταν καλούτσικο.
Η συνεδρία συνεχίστηκε με μασαζάκι και κουβεντούλα. Στα θετικά είναι ότι η Ειρήνη μιλάει καλά Ελληνικά και μπορείς να συνενοηθείς άνετα και να μην την περάσεις στη μούγκα.
Το μασαζάκι ήταν γενικά σε καλό επίπεδο και δείχνει η κοπέλα ότι κάτι ξέρει. Με περιποιήθηκε χωρίς βιασύνες και με προσοχή, επιμένοντας σε σημεία που ήμουν πιασμένος.
Μ' αυτά και μ' αυτά είχαν ήδη περάσει σχεδόν 40 λεπτά και εγώ ήμουν χαλαρός μπρούμητα στο μασαζοκρέβατο.
Τότε η Ειρηνούλα ξεκίνησε να με χαϊδεύει και με ρώτησε εαν ήθελα να κάνουμε και 2ο γύρο (έξτρα κόστος 30€).
Φυσικά προχώρησα στο παρασύνθημα και ξεκίνησε με τσιμουκάκι (με σκούφο) ωραίο και δυνατό.
Αλλάξαμε 2-3 στάσεις και καταλήξαμε ξανά σε καλαμωτό με μένα ξαπλωμένο ανάσκελα. Τέλος πέταξε το λαστιχάκι και ξεκίνησε τρίψιμο στο εργαλείο με τα βυζάκια της όπου και κατέθεσα.
Μέχρι εδώ όλα καλά, αν και από την αρχή διέκρινα μια έλλειψη καθαριότητας στην κοπέλα ήρθε και με αποτέλειωσε. Αντί να πάει στο μπάνιο και να κάνει ένα ντουζάκι μετά τόσο αγώνα, τα λερωμένα βυζάκια της τα σκούπισε με χαρτί και οινόπνευμα!!!!! και ντύθηκε άρον - άρον λέγοντας ότι πρέπει να βγεί πριν ολοκληρωθεί η ώρα, για να μη μου χρεώσουν και 2η.

Στα συν του μαγαζιού η καθαριότητα του χώρου και στα πλην η καθαριότητα της κοπέλας που αν και ούτως ή άλλως δεν ήταν το δυνατό της σημείο, στο τέλος με χάλασε τελείως.
Επίσης μου είπε ότι σύντομα το μαγαζί θα ανακαινηστεί και έχουν ήδη παραγγείλει νεα μασαζοκρέβατα.

Ελπίζω μαζί με την ανανέωση του μαγαζιού να ανανεωθεί και η πολιτική του ως προς την καθαριότητα του προσωπικού του.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Κοπέλες διαθέσιμες
Μάρτζι, Μάγια, Ελένη κ.α. περίπου 7
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 18, 2010
Κόστος €
70
Εξτρά €
30
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού