Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 22 10 0.5
Massage 06 December, 2020 2026
λουλου κινεζακι με αισιοδοξα μηνυματα
Γενική βαθμολογία
 
8.5
θελοντας να κανω πρωιμη ανασταση βρεθηκα στο εν λογω ιδρυμα μετα απο καιρο και αφου το ιουλιανου ηταν μαλλον κλειστο η ειχε πολυ δουλεια για να ανοιξει.

η γνωστη πορτιερισσα ανοιξε και μου παρουσιασε τις κοπελες που μαλλον ηταν σχεδον ολες free και βεβαια δεν μπορουσα να αντισταθω στην θεα τις κινεζουλας για αυτο αλλωστε και η μεγαλη βαθμολογια που της εδωσα.αντικειμενικα ειναι ωραια κοπελα με ωραιο σωμα ουτε αδυνατο ουτε με πιασιματα μακρυ μαλλι χαρακτηριστικο με ωραια διαθεση και χαμογελο παντα.ελαχιστα ελληνικα.

αφου εκανα μπανακι ηρθε η κοπελα φορωντας το μινακι της το οποιο εβγαλε αμεσως μαζι με τα εσωρουχα.μικρο θα ελεγα βυζακι αλλα με ωραια πεταχτη ρογα κατι που μου αρεσει ιδιαιτερα.
ξεκινησε μασαζακι.θελωντας και μη ειμαι αναγκασμενος να το συγκρινο παντα τοσο με αυτο που μου εχουν κανει στα ιδρυματα αλλα κι αυτο που εχω κανει στην ταιλανδη.σιγουρα δεν εχει σχεση με αυτο στην δευτερη πατριδα αλλα ειναι πολυ καλυτερο απο πολλες κορασιδες ιδρυματων,δυνατο με κυρια ασχολια την πλατη οπου μου αρεσει και λιγοτερο ποδια ενω δεν πηγε καθολου χερια.οταν εφτασε η ωρα τοτε αρχισε να χαιδευει επιμαχα σημεια ωστε σιγα σιγα να ξεκινησει ο αγωνας.

στα του αγωνα τωρα η κοπελα προσπαθει και σε σχεση με τον πιο κατω φιλο δεν ειπα κατι για να δω απο μονη της τι θα κανει.φιλαει στηθος οπως μπορεις να το κανεις και εσυ δεν δινει φιλια στο στομα κανει ελευθερο στοματικο αν δει οτι εισαι καθαρος προσπαθει για ισπανικο και κανει 69.η ευωδεια στο σημειο εκεινη εινα τελεια κατι που δειχνει την καθαριοτητα της.καθολη την διαρκεια κραυγουλες και χαιδεματα που μαλλον δειχνει οτι της αρεσει να παιζεις μαζι της.

η κοπελα στην μπριζολα ανεβαινει απο πανω κανει διαφορες στασεις προσπαθωντας να σε ευχαριστησει μαλλον εχει βελτιωθει αρκετα σε σχεση με τον πιο κατω φιλο αλλα συμφωνω σε ενα οτι προσπαθει αρκετα με handjob κατι που θα πρεπει να τις πεις πως να συνεχισει για να μην σε τελειωσει εκει.η κοπελα δεχτηκε το τελειωμα μου στο σωμα της και αμεσως μπηκε για μπανακι.

η κοπελα λεει οτι ειναι απο κινα και δεν σε ζαλιζει με πολυ μπλα μπλα στο μασαζ παρα μονο σε ρωταει αν σου αρεσει και το πως θα συνεχισει.
αν και ειχα σταματησει το εν λογω ιδρυμα ωστοσο η λουλου ειναι μια καλη μεταγραφη για να ξαναπαω αφου οι υπολοιπες κοπελες δεν μου λενε κατι αφου τις περισσοτερες τις εχω δοκιμασει.

αν συνεχισει με καμια μεταγραφουλα ιδιου επιπεδου το μαγαζι πιστευω να ανεβει.αν και δεν ξερω αν θα ποιασει ποτε αλλα.γενικα ομως σχεση αποδοσης τιμης ειναι αρκετη καλη και δεν εκλαψα τα λεφτα.δεν ξερω για την τιμη που λεει ο φιλος γιατι συνεχιστηκε το 70αρι που ηξερα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
λουλου
Κοπέλες διαθέσιμες
αντριαννα,λουλα,μαρσι,ελενη..........
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
April 14, 2012
Κόστος €
70
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού