Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 22 10 0.5
Massage 06 December, 2020 2028
ΒΙΚΥ Αξεπέραστη !!
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Έχοντας διαβάσει τις θετικές και καλές κριτικές για τη Βίκυ, από καιρό είχα αποφασίσει να την επισπευτώ, όμως το μαγαζί που δούλευε (Σ-45) ως γνωστόν, έκλεισε. Από το site ενημερώθηκα ότι δουλεύει στο Σ-63. Έτσι επισκέφτηκα το εν λόγο μαγαζί και ζήτησα κατευθείαν από την πάντα ευγενική κ. Καίτη την Βίκυ.
Το μαγαζί είναι πεντακάθαρο με ντουζιέρες στα δωμάτια, σε κερνάνε αναψυκτικό, και παρέχουν πετσέτα παντόφλες και σφουγγάρι, όλα σφραγισμένα.
Η Βίκυ για όσους δεν την ξέρουν είναι μια ψηλή χαμογελαστή νέα κοπέλα με ωραίο πρόσωπο και εντυπωσιακό σώμα. Είναι αδύνατον να καταλάβεις ότι δεν είναι από Ελλάδα. Βέβαια πήγε Γυμνάσιο εδώ. Στα της επίσκεψης: Δυνατό μασάζ που όμως μπορεί να βελτιωθεί κατά την γνώμη μου αρκετά. Στο υπόλοιπο πρόγραμμα τα πράγματα ήταν εξαιρετικά !!. Η κοπέλα το έχει και το ευχαριστιέται (τουλάχιστον αν κρίνο από την συμμετοχή της). Να σημειώσω ότι η πίπα της είναι μακράν η βαθύτερη και καλύτερη που μου έχουν κάνει, σε σημείο που μου ήταν πολύ δύσκολο να κρατηθώ. Η Βίκυ κάθε φορά που με έβλεπε να πλησιάζω «στο σημείο χωρίς επιστροφή» σταματούσε και μου έλεγε ότι δεν ήλθε ακόμα η ώρα….. Έτσι μετά από αρκετή περιποίηση και ‘όλης’ της γύρο περιοχής….. και εναλλαγή στάσεων με ‘ίππευσε’ γιατί ήθελε να τελειώσω…. εντός της..
Ήταν μια εξαιρετική συνάντηση περίπου μιας ώρας, που θα την επαναλάβω με πρώτη ευκαιρία.
Βίκυ σε ευχαριστώ !!!!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΒΙΚΥ
Κοπέλες διαθέσιμες
3-4
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 01, 2012
Κόστος €
70
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού