Αναζήτηση

Review Detail

8.1 6 10 0.5
Bourdela December 09, 2020 1257
Όμορφη αλλά κάπου μας τα χαλάει
Overall rating

7.4
Μετά από σύντομο διάλογο με φίλο-συναγωνιστή, πληροφορήθηκα ότι στο εν λόγω ίδρυμα έπαιζε τελευταία μια μικρή του γούστου μου, η οποία δουλεύει την πρωινή βάρδια. Έφτασα κατά τις 3 και υπήρχαν ήδη 3 στην αναμονή, οι οποίοι και έφυγαν στο πεντάλεπτο. Δεν υπήρχε τσατσά, οπότε αναρωτιόμουν εάν όντως δούλευε η Αλεξάνδρα ή έχανα τον χρόνο μου. Ο χώρος δεν κλιματιζόταν, οπότε και λόγω σχετικής υγρασίας και ζέστης έξω, ήταν λίγο αποπνικτικά μέσα. Τελικά άνοιξε μια πόρτα και εμφανίστηκε. Η Αλεξάνδρα είναι μέτριου αναστήματος, λεπτή, μικρά βυζιά και ένα ωραίο στητό κωλαράκι. Εχει συμπαθητικό πρόσωπο και ένα τατουάζ στην μέση της. Αυτοπαρουσιάστηκε γυμνόστηθη και (δυστυχώς για μένα) κάνει απλό πρόγραμμα για 20 ευρώ, αφού το κωλαράκι της ήταν πειρασμός. Από την μια σκέφτηκα να το χιώσω, από την άλλη σκέφτηκα "δε βαριέσαι, δεν υπάρχει άλλος, πάμε και βλέπουμε".

Αφού μπήκε μέσα και συστηθήκαμε (συνεννόηση στα ελληνικά, χωρίς πρόβλημα), άρχισε να βοηθάει με το χεράκι της και επιχείρησε να μου κάνει ισπανικό. Φιλότιμη προσπάθεια, αλλά με μικρό βυζί δεν γίνεται (πιο πολύ "καταλάβαινα" τα πλευρά της). Της ζήτησα τότε να βάλει στόμα και κατευθίαν έβγαλε σκούφο (θετικό) και ξεκίνησε. Ικανοποιητική πίπα, αν και δεν ασχολήθηκε καθόλου με τ'αρχίδια. Στο δίλεπτο της ζήτησα να ανέβει πάνω μου. Η συμμετοχή της ήταν τυπική, λίγα βογγητά, με καλή διάθεση πάντως. Την γύρισα σε κάποια στιγμή στα τέσσερα για να έχω θέα το καυλωτικό κωλαράκι της. Αλλάξαμε άλλες 1-2 στάσεις και μετά έχυσα. Γενικά μου έδινε την εντύπωση ότι ήταν σχετικά νέα στο επάγγελμα, οπότε ίσως να είχε μερικές αναστολές και να το αντιμετώπιζε λίγο μηχανικά, σαν ξεπέτα. Πιθανόν να είχε ξενερώσει και λόγω ώρας (καμιά ώρα πριν το σχόλασμα). Στα θετικά της επίσκεψης ότι ελλείψη τσατσάς και άλλων συναγωνιστών δεν υπήρχε καθόλου πίεση χρόνου από πλευράς της και πρέπει να ήταν μέσα μαζί μου κανένα τέταρτο. Αν και δεν με εντυπωσίασε ιδιαίτερα στο κρεβάτι (σίγουρα όχι όσο η εμφάνιση της), θα της έδινα άλλη μια ευκαιρία αν δεν έβρισκα τίποτα καλύτερο, ειδικότερα αν έδινε κώλο.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ημερομηνία
September 21, 2011
Τιμή €
20
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)