Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Bourdela P pitsirikos1 06 December, 2010 277
Μαιρη, απροσμενη εκπληξη
Γενική βαθμολογία 

8.0
Εμφάνιση πρόσωπο 

8.5
Εμφάνιση σώμα 

7.5
Συμπεριφορά κοπέλας  

7.5
Συμμετοχή 

9.0
Καθαριότητα κοπέλας 

7.0
Καθαριότητα χώρου  

7.0
Συμπεριφορά υπηρεσίας 

6.5
Σχέση απόδοσης/τιμής 

10.0
Τη μαιρη την ειχα δει αρκετες φορες τον τελευταιο καιρο στον συγκεκριμενο οικο αλλα δεν το παιρνα αποφαση να μπω λογω υποψιας ξεπετας και γτ ειχα διαβασει αντιστοιχες αποψεις.. σημερα το πηρα αποφαση μετα απο ενα λαγνο βλεμμα της και αυτοχαιδεμα του στηθους της.. ειναι κοντουλα απο ρουμανια μελαχρινη κανονικου παχους με ωραια πεταχτα βυζακια με μεγαλες ρωγες και οκ σωμα.. το δυνατο της σημειο ειναι το προσωπο της πολυ γλυκο και γενικα ομορφη ρε παιδι μ.. μπαινει μεσα και καθεται κολλητα διπλα μου στο κρεβατι ξεκινωντας με μια χειρομαλαξη ενω εγω χαιδευα το στηθος της.. προκαταρκτικα δεν εκανε αλλα.. εβαλε καποτα και ξεκινησε αρκετα καλο δυναμικο τσιμπουκι.. μετα απο λιγο μ ρωτησε πως θελω και ξεκινησαμε με ιεραποστολικο με στοχο να τελειωσω στα 4.. ωστοσο η αψογη διακριτικη αλλα φουλ αληθοφανης συμμετοχη της με εκαναν να αποφασισω να τελειωσω ετσι.. δεν ξερω αν ειναι παντα ετσι παντως εγω εμεινα απολυτα ευχαριστημενος.. δεν ειναι πολυ κοινωνικη αλλα στην πραξη μ εβγαλε πολυ αισθησιασμο γι αυτο και θα ξαναπαω

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαιρη
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
May 14, 2012
Τιμή €
20
Φιλί