Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 10 10 0.5
Massage 30 November, 2020 3439
Μαργαρίτα με τα σιδεράκια
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Πρωινή επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί το οποίο έχει καλή ποιότητα κοριτσιών και υπηρεσιών.
Επέλεξα την ελληνίδα Μαργαρίτα αν και συνήθως αποφεύγω ελληνίδες, η οποία είναι όμορφη κοπέλα. Κοντούλα, με γλυκό πρόσωπο και τουμπανάκι σώμα - πολύ καλό στήθος και κώλο. Δηλώνει 20 ετών.
Έκανε καλό μασάζ με το στρινγκ μόνο, για κανα τέταρτο-εικοσάλεπτο. Κατέληξε σε body to body και εκεί γύρισα και άρχισα να λαμβάνω πρωτοβουλίες. Ανταποκρίθηκε καλά, το μόνο κακό της συνεύρεσης όμως είναι οτι η κοπέλα αρνήθηκε να βγάλει το στρινγκ της - γι αυτό και η χαμηλή βαθμολογία στη συμμετοχή, δεδομένου οτι όλες οι υπόλοιπες κοπέλες στο μαγαζί δίνουν μπριζόλα. Προφασίστηκε περίοδο και είπε οτι για κάποια πράγματα "αξίζει να περιμένεις". Εννοούσε οτι αν ξαναπήγαινα θα έπαιρνα; Δεν ξέρω και δε νομίζω να μάθω ποτέ... Ασχοληθηκε αρκετή ώρα με το εργαλείο όμως την περισσότερη ώρα έκανε ένα (ικανοποιητικότατο, με λαδάκι) handjob παρά έγλυφε. Χρειάστηκε να την προτρέψω εγώ για να το πάρει μέσα στο στόμα κανονικά, και πάλι δεν ασχολήθηκε πάρα πολύ, προτιμούσε να το χτυπάει πάνω στη γλώσσα της. Το τέλος ήρθε πάνω στα βυζιά της.
Γενικά δεν μπορώ να πω οτι δεν ικανοποιήθηκα, θεωρώ όμως οτι "αδικήθηκα" αφού με 80 ευρώ δεν πήρα οτι δίνουν οι υπόλοιπες κοπέλες του μαγαζιού. Πιστεύω πλήρωσα το γεγονός οτι είναι ελληνίδα... Θα την ξανάβλεπα μόνο εαν είχα την εγγύηση οτι την επόμενη θα καθόταν να την σκίσω κανονικά, γιατί είναι ωραία γκόμενα και το αξίζει. Επειδή όμως τέτοιου είδους εγγυήσεις δεν δίνονται, και δεν είμαστε για να ρισκάρουμε 80ευρα, δε νομίζω οτι θα την ξαναδώ...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Ημερομηνία
June 11, 2011
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού