Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 10 10 0.5
Massage 30 November, 2020 3450
Ταυλανδέζικο στην Αθήνα
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Λοιπόν είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ τη φόρμα αυτή για κριτική και θα ήθελα να προσθέσω ότι μιας και μιλάμε για μασάζ θα έπρεπε να μιλάμε και για αξιολόγηση του μασάζ που προσφέρεται. Επίσης θέλω να πω ότι για μένα η αξιολόγηση πρέπει να γίνεται με βάση τα στάνταρ της κατηγορίας. Δεν μπορώ να είμαι το ίδιο αυστηρός όταν ξέρω από την αρχή ότι δεν θα βρω τόσο όμορφες κοπέλες όσο σε ct, cg ή studio.
Τώρα, στο συγκεκριμένο μαγαζί βρέθηκα τρεις φορές τον τελευταίο 1,5 μήνα γιατί με πήγε η δουλειά προς τα εκεί. Ανέκαθεν γνώριζα ότι η πλειοψηφία των κοριτσιών εκεί προσφέρουν αρκετά καλό μασάζ.
Η Έρικα είναι Ταυλανδέζα αδύνατη με μεταξένια επιδερμίδα και μικρό στήθος. Το πρόσωπο της είναι αυτό της μέτριας Ταυλανδέζας τις οποίες εγώ προσωπικά τις θεωρώ πιο πολύ έκφυλες παρά όμορφες. Με ρώτησε τι είδους μασάζ προτιμώ γιατί τα κάνει όλα και της είπα να προχωρήσει δυνατά. Η γκόμενα είναι τέλεια στο αντικείμενο αυτό. Σε λύνει για πλάκα και φεύγεις αισθανόμενος πολύ ελαφρύτερος.
Στο αναποδογύρισμα που γίνεται μετά από 40-45 λεπτά γίνεται πολύ αισθησιακή με χάδια και φιλιά σε όλο το σώμα. Εγώ πήρα μόνο ρόφημα γιατί έτσι κι αλλιώς η κοπέλα δεν είναι και καμιά μουνάρα. Χωρίς να σε τρελαίνει σε βάθος, η Έρικα έχει πολύ καλή ταχνική και στο τέλος δεν αφήνει σταγόνα να πάει χαμένη.
Θα την ξανάβλεπα εύκολα αν έψαχνα πραγματικά καλό μασάζ και βέβαια αν με έφερνε ο δρόμος προς τα εκεί.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ερικα
Κοπέλες διαθέσιμες
6
Ημερομηνία
November 03, 2010
Κόστος €
80
Εξτρά €
10
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *