Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 10 10 0.5
Massage 30 November, 2020 3439
Κατερίνα η μαυρούλα από την Ελλάδα
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Έχοντας περάσει πριν λίγες μέρες από το μαγαζί είχα δει την Κατερίνω που είναι μια μαυρούλα με όμορφο πρόσωπο και καταπληκτικό κορμί. Την είχα ρωτήσει τότε κατά τη διάρκεια της παρέλασης από πού είναι και μου απάντησε σε άψογα ελληνικά ότι είναι ελληνίδα. Έτσι στην επόμενη βόλτα μου πέρασα μαζί της.
Για να λύσω το...μυστήριο να πω ότι η κοπέλα είναι από Νιγηριανούς γονείς που ζουν πολλά χρόνια στην πατρίδα μας και έτσι γεννήθηκε εδώ, έχει πάει σε ελληνικό σχολείο και έχει ελληνική υπηκοότητα. Έχει απίστευτο κορμί που σούρχεται να το χουφτώσεις και να αφήσεις κατά μέρος το μασάζ. Κατέπνιξα την επιθυμία αυτή και εφόσον μου δήλωσε ότι όντως ξέρει μασάζ την άφησα και ξάπλωσα στο μασαζοκρέββατο.
Εδώ κατάλαβα ότι οι γνώσεις της στο μασάζ είναι ελάχιστες και έτσι της είπα να κόψει ρυθμό μην ψάχνουμε για κάνα σπόνδυλο. Στο απαλό αποδίδει καλύτερα σίγουρα το Κατερινάκι λοιπόν.
Στην τούμπα μετά από κανένα μισάωρο η κοπέλα είχε όλη την καλή διάθεση να τα κάνει όλα. Καλή η περιποίηση χαμηλά με τα αράπικα χείλη της να πρωταγωνιστούν. Την ώρα που πήγα να φάω την μπριζολίτσα μου και αφού την έφτιαξα κι εγώ με δάχτυλα και χάδια παντού διαπίστωσα ότι ξέχασα να πάρω όπλο μαζί μου. Είναι βασικό σε αυτό το μαγαζί να πάρεις προφυλακτικό γιατί δεν διατίθεται από το κατάστημα. Τελείωμα λοιπόν στο στόμα προς μεγάλη απογοήτευση δική μου και πιθανότατα και της Κατερίνας που της άρεσε το εργαλείο και ήθελε δοκιμή σύμφωνα με τα λεγόμενα της τουλάχιστον.
Θα ήθελα να την ξαναπάρω κάποια στιγμή για να ευχαριστηθώ ακόμα καλύτερα το πολύ όμορφο κορμί της. Περιττό να πω ότι θα έδινα όσο όσο για να πάρω και το υπέροχο κωλί της.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
6
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 18, 2010
Κόστος €
80
Εξτρά €
10
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού