Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 18 10 0.5
Studio 30 November, 2020 3441
Λαιμά : Άξια εκπρόσωπος της Ρώσικης σχολής.
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Η Λαιμά είναι μια κοπέλα από την Ρωσία, ψηλή, με πολύ κοντά ξανθά μαλλιά. Σε στυλ ala garcon, έτσι ώστε να τονίζονται τα χαρακτηριστικά του προσώπου της.
Γαλάζια μάτια, πλούσιο ενισχυμένο στήθος, κορμί με τα απαραίτητα love handles.

Με γνωρίζει από προηγούμενες συναντήσεις μας και έτσι ο χαιρετισμός στο σαλόνι εγκάρδιος, όταν έφτασα στο ξεκίνημα της δεύτερης βάρδιας στο ανακαινισμένο Βουλιαγμένης 68.
Αν και αρχή βάρδιας χρειάστηκε κάποιος χρόνος αναμονής, στο σαφώς βελτιωμένο δωμάτιο, μιας και δυο συναγωνιστές ήταν σε θέση μάχης πριν από εμένα. Έκανα ντους και περίμενα.

Γελαστή και sexy ήρθε στο δωμάτιο. Μίλησε, αστειευτήκαμε και ξεκίνησαν τα πρώτα προκαταρκτικά. Αυτή την φορά εκτός από τα «πατροπαράδοτα» εστίασε και στους μηρούς, τις γάμπες μου και τα γόνατα μου, βρίσκοντας σημεία τα οποια με ερέθισαν αρκετά.
Σειρά μου για ανάλογες περιπτύξεις, κάτι που έδειχνε να απολαμβάνει, εξίσου με εμένα.

Το στοματικό της και πάλι καλό, σε τέτοια στάση έτσι ώστε να μπορώ να έχω πρόσβαση στο «γατάκι» της και ταυτόχρονα να την χαϊδεύω, με αποτέλεσμα να γίνεται πιο «αποδοτική».

Ήταν μια από τις ελάχιστες φόρες που δεν θέλησα να αλλάξω στάσεις στο sex, μιας και οι εκφράσεις της, οι αναστεναγμοί της, και η όλη της συμμέτοχη γενικότερα με έφτιαχναν πάρα πολύ. Η στάση αυτή ήταν το ιεραποστολικό, όπου δεν σταματούσε να με σφίγγει με τα πόδια και με τα χέρια της, να χαϊδεύει την ευαίσθητη περιοχή της, να με προτρέπει σε αργούς ή γρήγορους ρυθμούς, λες και ήμουν εγώ ο εργαζόμενος και έπρεπε αυτή να ικανοποιηθεί..
Πικάντικα λόγια σε όλη την διάρκεια της διαδικασίας, παιχνίδια με την γλώσσα της , ερεθιστικά βογγητά μέχρι το τέλος.

Ξάπλωσε δίπλα μου, μιλήσαμε, σε πολύ φιλικό κλίμα μέχρι την στιγμή που έπρεπε να φύγει δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί, μιας και το κουδούνι είχε χτυπήσει κάποιες φορές., αφού ανανεώσαμε το ραντεβού μας.,

Δεν ήταν η πρώτη φορά που συνευρέθηκα με την Λαιμά. Και σίγουρα όχι η τελευταία, μιας και κάθε φορά είναι και καλύτερη. Μαθαίνει και μαθαίνω τι μας αρέσει και έτσι η χημεία μας, όσο πάει και καλυτερεύει.. Εμφανισιακά ανταποκρίνεται σε μεγάλο βαθμό στα standards της γυναίκας που μου αρέσει και συνεχώς ανεβαίνει στην λίστα των προτιμήσεων μου.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λαιμά, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λαιμά
Ημερομηνία
September 30, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού