Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 18 10 0.5
Studio 30 November, 2020 3444
Λαιμα? Χαίρω πολύ!
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Άλλα είχα σχεδιάσει να κάνω αυτό το ΣΚ. Αλλά επειδή έγινε αλλαγή, χαζεύοντας στο ιντερνετ το αποφάσισα (Φιλενάδα είχες δίκιο δεν άντεξα όπως μού είπες και έκανα τα πονηρά μου). Ξαφνικά! Γνωριμία με τη Λαιμα λοιπόν. Είναι όπως στις φωτο 1,70-1,75μ., καλές αναλογίες, ωραίο στηθος (καλής ποιότητας δουλειά αν και κάπως υψηλής πυκνότητας), ωραία χαρακτηριστικά προσώπου και σωματος. Με τρελαίνει το χτένισμα της (προσωπικοί λόγοι). Αν και δεν την ήξερα, ήταν πολύ φιλική, ομιλητική, είχε πρωτοβουλίες, θεωρώ ότι ήταν πετυχημένη συνάντηση.
Απλό πρόγραμμα. Ντουζ και νάσου η Λάιμα. Χουφτώματα μπροστά στον καθρέπτη (ορθιοι και όρθιος-καθιστή μετά), μού έβαζε χέρι για να ανορθώσει το ανηθικο μου που δεν ήθελε και πολύ, η Λάιμα απεκατέστησε τη γνωριμία του με τις ρόγες της, οπότε λάστιχο από την όρθια θέση (όσον αφορά εκείνη και show και ωφέλιμο θα έλεγα για όσους με εννοούν). Στοματικό διαρκείας, βαθύ, με ρουφήγματα, χτυπήματα κτλ. και χειρονακτική ενασχόληση σφαιριδίων με δική της πρωτοβουλία (και κουβέντες). Συνέχεια στο κρεβάτι με τη Λάιμα να μού τον κρατάει και να χαιδεύει με αυτόν τη μικρή της περιοχή. Τουτέστιν να αποκαταστήσει γνωριμία μεταξύ των ανηθικων μας. Ιεραποστολικό με εκείνη να ασχολείται με σφαιρίδια. Στα 4 εκείνη (πρόταση μου) και εγώ στα γόνατα και εκείνη να συνεχίζει να δουλευει τα χέρια της πάνω μου. Εγώ χαϊδεύω στηθη, πλατη, νομίζω όμως ήθελε να αποφύγω την κάτω περιοχή της (μπορεί να είχε ατυχή εμπειρία κατά το παρελθόν ή προ-φυλάσσεται γενικά), δεν πειράζει. Μετά εκείνη απο πάνω (εγώ το πρότεινα για να με τελείωσει έτσι) και να δοκιμάζει δύο επιμέρους θέσεις δυνατούτσικου καλπασμού, και οποτε μπορούσε να δουλεύει τα χερια της. Έβλεπα ότι αργούσα κάπως και μετά από λίγο της λέω να ξαπλώσει πάνω μου κολλητά και μας περιστρέφω (της άρεσε το κόλπο είπε), συνεχίζω έτσι με δυνατό ιεραποστολικό και τελειώνω. Σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης κάθε τόσο έλεγε και τις κουβέντες της (χωρίς υπερβολές σε συχνότητα ή ένταση). Λάιμα σε ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!
Το στούντιο βελτιωμένο σε σχέση με πριν 1,5 χρόνο που είχα πάει. Είχε και ντουζιέρα στο δωμάτιο, αλλά και μεγάλες πετσέτες (οι μικρές είναι μόνο για το πρόσωπο ή για το κάτω κεφάλι).

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λαιμα
Κοπέλες διαθέσιμες
Αφροδίτη
Ημερομηνία
December 17, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού