Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 18 10 0.5
Studio 30 November, 2020 3444
Σοφία
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Γνωριμία με τη Σοφία λίγο πριν το τέλος της 1ης βάρδιας. Από τη Ρωσία, (εκτιμώ) πραγματικά 1,75-1,80μ, κορμάρα, μακριά μαλλιά με ανταυγειες φυσικό χρώμα προς μαυρο όπως δείχνουν οι φωτο αλλά και όταν την είχα πρωτοδεί πριν λίγους μηνες στο σαλόνι. Πρόσωπο συμπαθητικό και γλυκό, υστερεί λίγο στα δόντια (χρώμα) αν πρόσεξα καλά. Στηθος πλούσιο, ανεπτυγμένες ρογες. Σώμα όχι κακό, πιασιματάκια, και νορμάλ καμπύλες. Δεν είναι η ψηλή ξερακιανή μοντέλα. Με ενδιέφερε η εμφάνιση της.
Προγραμμα απλό. Ντουζ και σύντομα εισέρχεται η Σοφία στο δωμάτιο. Στο κρεβάτι, βγάζει το σουτιέν, θέλει να ασχοληθεί μαζί μου, με ξαπλώνει ανασκελα και εκείνη συβοντας από πάνω επιχειρεί να ανορθώσει το ανήθικο μου με τα πλούσια προσόντα της. Λέει να με φαει, της λεω θέλω κι εγώ, ξαπλώνει μπρουμυτα(!!) και μού ζητάει μασάζ. Κάνω μασαζ (....προκαταρκτικά και κοινωνικός χρόνος λοιπόν) και είμαι ετοιμος. Κόκκινο λάστιχο και στοματικό, δεν ήταν κακό, άλλοτε βαθύ κι άλλοτε ρηχό, λίγα δόντια/χερι, όχι μπάλες. Ασχολούμαι με τα στηθη/ρόγες της, αλλά λίγο, και μάλλον δείχνει να θέλει να το αποφύγει. Ιεραποστολικό (ασχολούμενος λιγάκι με τα στηθη της) σε 2 παραλλαγές. Μετα πισωκολλητό ασχολούμενος με πλάτη, οπίσθια, και λιγο στηθη, και αρκετό χαιδεμα της κλειρωτιδας της. Σε όλες τις στάσεις αίσθηση όχι στενή! Τέλος. Σύντομος χαιρετισμός και αποχώρηση της. Σοφία σ’ευχαριστώ πολύ και νάσαι πάντα καλά.
Στα συν: δεν βιαζόταν. Γλυκειά και τρυφερή και ζεστή στη συμπεριφορά και τα λόγια της. Ευγενής.
Στα πλην: Κατά τη γνώμη μου ήθελε να μην ασχοληθώ με τα στηθη της. Εάν υπήρχε πρόβλημα έπρεπε να μού το πει και εγώ θα καταλάβαινα-βέβαια παραδέχομαι ότι δεν την ρώτησα. Λυπάμαι που δεν τα απόλαυσα έτσι όπως ήθελα. Περιοδική ευαισθησία?, τυχαία ευαισθησία? Δεν με ήξερε? Είχε γίνει καμιά στραβή από κάποιο πελάτη? (έχω δει δοάφορα), Είχε παρακουραστεί το τελευταίο 24ωρο? Αξιοσημείωτο ότι μαζί μου τελείωνε την 3η συνεχόμενη βάρδια της!!!! (με 3ωρο διάλειμμα μόνο!!!). Κάτι λάθος σχεδιάστηκε νομίζω. Η ταλαιπωρία φαινόταν στο πρόσωπο της.
Ελαφρυντικό: Δεν γνωριζόμασταν (1η φορά).
Συνολικά: Δεν ήταν κακή εμπειρία, χωρίς να είναι από τις καυτές μου. Το vfm κρίνεται πολυπαραγοντικά και είναι διαφορετικό κάθε στιγμή.
Η υπηρεσία συμπαθής και ευγενής. Μού έφερε μεγάλη πετσέτα (όχι σφραγισμενη).
Το δωμάτιο με ντουζιερα, νιπτήρα, σαπούνια, χαρτί, σαγιοναρες (όχι σφραγισμένες).
Σας έγραψα τα πράγματα όπως έχουν. Θα βαθμολογήσω όπως μούρθει!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Κοπέλες διαθέσιμες
Σοφία
Ημερομηνία
May 17, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού