Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 18 10 0.5
Studio 30 November, 2020 3441
Νικόλ
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Το λοιπόν εγώ τα λέω όλα, και τα στραβά και τα ίσια:

Στη .....μεγάλη των Ρωσίδων σχολή (=Β68 κτλ.) είχα σημειώσει μερικές κοπέλες εδώ και αρκετό καιρό. Μιά από αυτές ήταν η Νικόλ (από φωτο την ήξερα). Την είδα 1η φορά στο σαλόνι σήμερα -λίγο πριν είχε βγεί από άλλο πελάτη. 1,65-1,7μ, ξανθα μαλλιά (όχι τελειως κίτρινα) κατσαρή τριχα -νομίζω όχι πολύ λεπτή-, νομίζω γαλανομάτα, καλό σώμα, στηθος μάλλον ενισχυμένο δεν είμαι σίγουρος (Νικόλ σορυ εάν κάνω λάθος), κάπως πυκνό, ρογα που αναταποκρίνεται. Πρόσωπο όχι κακό, που βελτιώνεται ακόμη περισσότερο και με το μακιγιαζ. Περιποιημένη.

Πρόγραμμα απλό (50), ρώτησα για έκπτωση και μού ανακοινώθηκε ότι έκπτωση κάνουν μόνο στους νέους πελατες (ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΠΩΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ?). Δεν είχα ξαναπετύχει την υπηρεσία, αλλά δεν το έπαιξα πονηρός (δηλ. νεος πελάτης). Σημειωτέον ότι το ισπανικό (όπως και το 69, το μασαζ που δεν με ενδιαφέρει, κτλ.) το πληρώνεις έξτρα! Παζάρια δεν κάνω αλλά ..... – κάντε κάτι με τις τιμές! 15 λεπτά είναι αυτά.

Ζήτησα μεγάλη πετσέτα (ασφράγιστη όπως και οι σαγιονάρες) και έκανα ένα ντουζάκι πριν (το δωματιο εξοπλισμένο). Καθρεπτης μεγάλος, τηλεόραση, νιπτήρας, A/C, dimmer, καθαρό και φροντισμένο δωμάτιο. Ερχεται η κοπέλα. Σε όλη την συνάντηση χαμογελαστή, ευγενής, και γλυκειά, έδειχνε κάποια τρυφερότητα και ας μην υπήρχε ιδιαιτερη οικειοτητα (1η φορά). Είπαμε κάποιες κουβεντούλες πριν καταπιαστούμε με το κυρίως έργο. Ξεκινήσαμε με χάδια και με λίγα ρουφηγματάκια σε λαιμό και στήθος (αμοιβαία), λαστιχο με άρωμα μπανάνας. Είχα ελευθερία να ασχολούμαι με στηθος-ρόγες. Στοματικό σε δύο στάσεις, -το δούλευε χωρίς βιασύνες. Εγώ τη χάιδευα από κάτω, χωρίς να επιχείρησω δακτυλοείσοδο. Μετά σεξ με διεισδυση με εκείνη από πάνω σε 1-2 παραλλαγές να κινείται γενικά δυνατά, και όταν έκοβε πατούσα λίγο γκάζι και εγώ από κατω. Την έβαλα να ξαπλώσει πάνω μου και κάναμε περιστροφή οι δύο μαζί σε ιεραποστολικό, συνέχισα έτσι μέχρι τέρμα. Κράτησε κάπως και γενικά έβαλα και δυναμη (λαχάνιασα δύο φορές). Εκείνη δεν δυσανασχέτησε, συμμετείχε με αληθοφανή βογγητά, γκριμάτσες κτλ. Η αίσθηση όχι στενή, ίσως γι αυτό να κράτησα λίγο παραπάνω. Έξοδος χωρίς βιασύνες, λίγες κουβέντες μετά με χαδάκια, και αποχαιρετισμός με ένα φιλί. Νικόλ σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά. Ντουζ για φρεσκάρισμα και αποχώρηση. Πριν φύγω κουβέντα με την υπηρεσία για να εντοπίσω άλλες κοπέλες-στόχους στο μαγαζί.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Κοπέλες διαθέσιμες
Νικόλ
Ημερομηνία
May 19, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού