Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10 0.5
Bourdela 10 December, 2020 3321
Τζούλια
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Στοχευμένη επίσκεψη χθές στη Φυλής μετά τη δουλειά, με σκοπό να πετύχω την Τζούλια, πρώην Ιλόνα όπως και έγινε. Πήγα αρκετά χρόνια πίσω με αυτή την επίσκεψη μια και είχα πολύ καιρό να επισκεφτώ τα σπίτια της περιοχής. Πήγα κατευθείαν στο 71. Η τσατσά αφασία, έλεγε τα δικά της μου παρουσίασε την Τζούλια η οποία παρουσιάζεται σαν Ρωσίδα :) Πρόγραμμα μόνο ένα, των 20 και στοματικό με σκούφο.

Εμφανισιακά είναι του γούστου μου, καστανόξανθη κανονικό ύψος αν δεν με ξεγέλασαν τα τακούνια, πολύ ωραίο το κορμί της, πολύ καλό και στητό το βυζάκι της, φυσικό μου έκανε. Αρκετά έντονο βάψιμο το οποίο της βγάζει κάτι το πρόστυχο και αγριούτσικο αλλά μου άρεσε. Το δωμάτιο, αρκετά καλό σε σχέση με αυτό που περίμενα να δω, με νυπτήρα ενώ έδειχνε καθαρό το κρεβάτι. Φανταστείτε υπάρχουν ακόμα στουντιο που είναι σε τέτοια αν όχι σε χειρότερη κατάσταση.

Περίμενα κανένα πεντάλεπτο μέχρι να έρθει... Αρχίσαμε τα χαιδολογήματα και μάλλον στράβωσε στην αρχή μια και είχα το σύνδρομο των κρύων χεριών. Δεν κράτησε για πολύ το πρόβλημα, τα προκατακτικά δεν ήταν πολλά, φαντάζομαι και λόγω του μειωμένου χρόνου. Σαν αποτέλεσμα το πέρασμα του σκούφου έγινε σε φάση που ήμουν ακόμα ημιλιπόθυμος... Έβγαλε και το στρινγάκι με άφησε να παίξω και με το νινάκι της οπότε ήρθα αρκετά σύντομα στα ίσια μου. Το στοματικό της καλό με περιποίηση και στα @@. Την πήρα στα τέσσερα αρκετά δυνατά μπροστά στον καθρέπτη, μάλλον ήταν και η καλύτερή της στάση και στη συνέχεια γυρίσαμε σε ιεραποστολικό όπου και έγινε και η κατάθεση.

Εκεί γύρω στο δεκάλεπτο, ίσως κάτι παραπάνω κράτησε η συνάντηση... Μιλήσαμε λίγο μέχρι να ντυθεί και αποχώρησε από το δωμάτιο. Σίγουρα προτιμώ την χρονική άνεση του studio αλλά για ένα ξεφόρτωμα που χρειαζόμουν και από μία κοπέλα σαν την Τζούλια και με 20άρικο θεωρώ ότι είναι πολύ καλή επιλογή...


Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Ημερομηνία
October 24, 2011
Τιμή €
20
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού