Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10 0.5
Bourdela 06 January, 2021 4447
Άντζελα
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Την Άντζελα την είχα δει ξανά σε τσάρκα κατά το παρελθόν αλλά η παρουσία της στο σαλόνι καθώς και η πολυκοσμία απο πιτσιρικάδες που έκαναν βόλτα δεν με είχαν προδιαθέσει να μπώ. Σήμερα τα πράγματα ήταν διαφορετικά. Επιπροσθέτως η έλλειψη κόσμου ήταν μια θετική συγκυρία και είπα να μπω.

Η Άντζελα για αυτούς που δεν την γνωρίζουν είναι μια νεαρή κοπέλα, αδύνατη, μετρίου αναστήματος με μεγάλο, φυσικό στήθος για τον σωματότυπό της και μικρό κώλο. Προσφέρει πρωκτικό.

Δίνω το 20ρικο και κάνω την είσοδό μου στο δωμάτιο.
Μετά απο ολιγόλεπτη αναμονή έρχεται, γδύνετε και κάθετε δίπλα μου στο κρεββάτι. Τα προκαταρκτικά της περιελάμβαναν φιλιά στο στήθος μου ενώ ταυτόχρονα με το χέρι της άρχισε απαλά να μου τον παίζει για να σηκωθεί. Όταν είδε ανταπόκριση πέρασε προφυλακτικό με το στόμα και ξεκίνησε στοματικό σε αργούς ρυθμούς αλλά με ένταση. Καθ' όλη την διάρκεια είχε τοποθετήσει το σώμα της δίπλα στο δικό μου και μπορούσα να έχω πρόσβαση. Το σεξ περιελάμβανε τις κλασικές στάσεις. Ανέβηκε και απο πάνω. Η είσοδος στον κώλο της έγινε χωρίς χρήση gel ή σάλιου και κυρίως χωρίς μα και μου. Η αίσθηση όμως δεν ήταν άσχημη. Την περισσότερη ώρα την φάγαμε εκεί χωρίς να διαμαρτυρηθεί. Μόνο προς το τέλος όταν ο ρυθμός ανέβηκε άκουσα την φωνή της μετά απο τόση ώρα. Έπειτα με ευχαρίστησε και αποχώρησε.

Στα του δωματίου.
Έχω ξαναπεράσει στο συγκεκριμένο δωμάτιο. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά τα βασικά τα παρέχει. Πήγα σχετικά κοντά στην έναρξη της βάρδιας της με αποτέλεσμα το κρεββάτι να ήταν φρεσκοστρωμένο ενώ το δωμάτιο σε γενικές γραμμές ήταν καθαρό.

Αν θα ξαναπήγαινα;
Αν δεν έβρισκα κάτι άλλο στην περιοχή να μου κεντρίσει το ενδιαφέρων, πιθανώς ναι.

Να σημειώσω οτι η ημερομηνία είναι ενδεικτική και οτι αναφέρομαι στο σπίτι που βρίσκετε στα δεξιά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Κοπέλες διαθέσιμες
Άντζελα
Ημερομηνία
February 25, 2013
Τιμή €
20
Εξτρά €
0
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού