Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 1 10 0.5
Bourdela 08 December, 2020 1376
μαρακι μιλφ απολαυση
Γενική βαθμολογία
 
7.8
λοιπον καταθεση εδω κυριακη πρωι.πρωινη βαρδια το μιλφακι μαρια απο την ουκρανια.οσοι την ξερουν δεν χρειαζεται να πω τιποτα για τους υπολοιπους θα δειτε μια χαμογελαστη μικροκαμμομενη ξανθουλα μιλφακι που ομως μεσα βαζει κατω πολλες.προσωπικα μου αρεσουν τα πετιτ.μικρο βυζακι και για τους νεους που θα πανε εκει θα τους ευχαριστησει με διαφορες στασεις που δεν τις εχουν ξανακανει πουθενα καλη πιπα.η κοπελα ειναι καθαρη το καταλαβαινεις απο το οτι πλενεται παντα μολις βγει απο το δωματιο.

τωρα εγω πηγαινω αρκετες φορες εκει και με εχει μαθει.συνηστω σε οποιον γενικα του αρεσει καποια κοπελα και τα βρισκουν στο κρεβατι να την τιμαει αρκετες φορες.θα δει να βγαινουν και αλλες υπηρεσιες οπως εδω σε εμενα.εγω βλεπω ως εξτρα γλυψιμο στα αρχιδια,σαλιωμα το πεος με προφυλαχτικο βεβαια,αρκετη ωρα μεσα,gfe,τελειωμα στα βυζακια,69,ισπανικο.οπως λεω ομως αν σε μαθει πρωτα.και βεβαια επιμενω στο θεμα καθαριοτητας αφου μετα μπροστα μου την βλεπω και πλενεται πριν και μετα.οσο για το φιλι πιο πανω που αναφερω πολυ λιγα φιλακια στο στομα και αυτα πεταχτα και εφοσον σε ξερει.

παντως για το 25αρι της πραγματικα τα λεφτα τα αξιζει.αυτην την φορα καθησε και λιγο μαζι μου για να μου μιλησει λες και ημουν ο φιλος της κατι που πραγματικα εκτιμω σε μια κοπελα που ξερει να κρατα την πελατια της.

εννοειτε οτι θα την ξαναδω και πιστευω οτι τουλαχιστον θα πρεπει να την τιμησετε.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
μαρια
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 05, 2010
Τιμή €
25
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού