Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 6 10 0.5
Studio 27 October, 2012 6852
Τζούλια – Κάθε εμπόδιο για καλό
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Αλλού είχα προγραμματίσει την σημερινή μου κατάθεση. Όμως εάν και περασμένη σχετικά η ώρα, καθημερινή και εργάσιμη η αυριανή ημέρα, η κοπέλα της επιλογής μου ήταν ήδη στο δωμάτιο και είχε τρία ακόμα δωμάτια αναμονή !!!
Δεν είχα την υπομονή να περιμένω, και έτσι με τον κολλητό zidane68 βρεθήκαμε στο νέο ίδρυμα του ομίλου Κασσάνδρας, μιας και στο μυαλό μου ήρθε η Τζούλια σαν εναλλακτική λύση.

Η Τζούλια : Μια κοπέλα που βλέπω συχνά στις τσάρκες μου, μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από φίλους για την απόδοση της και δεν την είχα τιμήσει. Μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά λίγο πάνω από την μέση. Γκριζοπράσινα μάτια που κάνουν εξωραϊστική αντίθεση με τα μαλλιά της. Σφιχτό γυμνασμένο σώμα, με εμφανή τα αποτελέσματα του solarium, φυσικό στήθος. Ντυμένη ε κόκκινα εσώρουχα, μαύρες δικτυωτές κάλτσες, και κόκκινα ψηλοτάκουνα.

Επειδή η φήμη της είναι ότι ειδικεύεται στο pse κάτι στο όποιο δεν είμαι ιδιαιτέρα fun, ενημερώθηκε από πριν για το τι μου αρέσει. Και προσαρμόστηκε κατάλληλα. Ξάπλωσε δίπλα μου, με χάιδεψε, με φίλησε στον λαιμό, μου έδωσε να πιπιλήσω τα στήθη της. και να δέχεται αδιαμαρτύρητα τα χάδια και τα φιλιά μου στο σώμα της.

Όμως «Έξις, Δευτέρα φύσις» . (Η συνήθεια είναι δεύτερη φύση μας , για όσους δεν έκαναν Αρχαία Ελληνικά το σχολείο) έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι. Έκατσε στα τέσσερα προσφέροντας μου για θέα ολη την γενετική της περιοχή. Άρχισε από μόνη της να βάζει δάκτυλο στο «γατάκι της» και την πίσω τρυπούλα της, ρίχνοντας κάποιες σφαλιαρίτσες στα κωλομέρια της. Χαμογέλασα, και έτσι άρχισα και εγώ να την δακτυλοσκοπώ και να της δίνω κάποια ελαφρά σκαμπίλια, Με πονηρά χαμόγελα τα δέχτηκε, για να αναλάβει δράση και πάλι. Καραμέλωμα στα @@κια με πολύ καλή τεχνική. Αφού τα μούλιασε στην κυριολεξία ανέλαβε τον «μικρό Cheyenne”. Το στοματικό της βαθύ, με χτυπήματα στο πρόσωπο και η γλώσσα της, πολλά και έντονα φτυσίματα, έκφυλες ματιές.

Με καβάλησε και σε στάση cow girl ξεκινήσαμε το sex. Με καλή συμμέτοχη, φιλιά και γλειψίματα στο στήθος και τον λαιμό της, για να συνεχίσουμε σε στάση του λωτού. Ιεραποστολικό με έντονα βογγητά και αναστεναγμούς από πλευράς της, τα πόδια σε 180 μοίρες γωνία να παίζει με την κλειτορίδα της και ξεστομίζοντας πρόστυχα λόγια.
σε όλη την διάρκεια Με σταμάτησε και μου είπε: «Θέλω να με πάρεις στα όρθια». Η επιθυμία της διαταγή και έτσι αφού στήριξε τα χέρια της στον μεγάλο καθρέπτη, και βάζοντας το σώμα της στη κατάλληλη θέση και γωνιακή συναίρεση μας συνεχίστηκε και τελείωσε με αυτό τον τρόπο.

Επιστρέψαμε στο κρεβάτι, και ένα άψογο social time ξεκίνησε. Μιλήσαμε αρκετά,, μου είπε για την ζωή της στην Ελλάδα, και κάποια αλλά πράγμα. Με φίλησε σταυρωτά, με ευχαρίστησε που πέρασα μαζί της, ευχές για τις γιορτές και αποχώρηση.

Μια πολύ αξιόλογη συνάντηση με μια κοπέλα που μιας και ήταν η πρώτη φορά μαζί τάσι δεν υπήρχε η απαραίτητη οικειότητα. Ήταν σαφές ότι το στυλ της δεν είναι αυτό που θέλω, μιας και «έχει το πορνοσταριλικι», όμως προσαρμόστηκε στις διαθέσεις μου και με έκανε να περάσω αρκετά καλά. Πιστεύω ότι με συχνότερες συναντήσεις θα μάθουμε ο ένας τον άλλο και θα τα πηγαίνουμε όλο και καλυτέρα. Όχι βεβαία ότι δεν ήταν και σήμερα μια χαρά…….,

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζούλια , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Ημερομηνία
December 20, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 December, 2012
συμφωνώ απόλυτα με την κριτική του αυτη!

πολυ καλές υπηρεσίες
ανερχόμενο αστερι στην Κασσάνδρας
για να μην πω οτι καλύτερο εχει να προσφέρει αυτην την στιγμη ο όμιλος
S
straw
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: