Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 6 10 0.5
Studio 27 October, 2012 6852
Κέλλυ, συνάντηση πορνοσταρικού επιπέδου.
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Η Κέλλυ είναι μία κοπέλα, η οποία έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα στο χώρο.Πρόσφατ άλλαξε χώρο εργασίας, μετακομίζοντας στο Κασσάνδρας 8Γ, στη δεξιά πόρτα στο βάθος.Βράδυ Σαββάτου παρέα με τον καλό φίλο PX75 σε μίνι τσάρκα στην περιοχή του Γκαζιού περάσαμε κι από αυτό το στούντιο.Η Κέλλυ εμφανίστηκε στο σαλόνι γυμνόστηθη, μαζί με την Ερατώ.Στη θέα του ημίγυμνου, θηλυκού, με τις κατάλληλες καμπύλες (φυσικό και γεμάτο 3άρι στήθος, εκπληκτική κωλάρα, για να χορταίνουν τα χέρια σου χούφτωμα και υπέροχα πόδια σε συνδυασμό με τις γόβες που φορούσε) κορμιού της, άρχισε να με κυριεύει "μια φούντωση, μια φλόγα".Είχα ερεθιστεί απ΄το θέαμα, οπότε δεν άντεξα περισσότερο και της ζήτησα να περάσουμε στο δωμάτιο, πληρώνοντας για πρόγραμμα 69 και γλωσσόφιλα.Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο, με μεγάλο κι άνετο κρεβάτι, μεγάλο καθρέπτη στον τοίχο, με ντουζιέρα και νιπτήρα και το κυριότερο καθαρό.Δεν άργησε να έρθει με την πετσέτα της ανά χείρας.Κι έτσι ξεκινήσαμε με καυτά φιλιά, χάδια σε όλο το κορμί, ενώ μου αφαιρούσε ένα-ένα τα ρούχα.Της έβγαλα με τη σειρά μου το στριγκάκι και μπήκαμε στο ντουζ για το ορεκτικό.
Με το νερό και το αφρόλουτρο να τρέχει στα κορμιά μας συνεχίσαμε έτσι.Με φιλιά, έντονο μπαλαμούτι, γλύψιμο στο στήθος και στις ρόγες κι εναλλάξ περιποίηση, πρώτα εγώ, στο βρεγμένο μουνάκι της και μετά η Κέλλυ να μου ρουφάει με μανία τα αρχίδια και να παίζει με τη γλώσσα της με τον κορμό του μικρού manager.Σκουπιστήκαμε, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι, την γύρισα μπρούμητα, τη φιλούσα στο λαιμό και τους ώμους.Με τις γλώσσες μας να κάνουν τρελό παιχνίδι και τα παθιασμένα γλωσσόφιλα να συνεχίζονται, έβαλα τον πούτσο μου ανάμεσα στα κωλομέρια της και μου πρόσφερε μια υπέροχη "κωλομαλακία".Στη συνέχεια την έπιασα απ΄τη μέση, για να σηκωθεί η λεκάνη της, και βούτηξα στο φρεσκοπλυμένο κι άτριχο μουνάκι της.Της ρουφούσα την κλειτορίδα και τα παχυά μουνόχειλα, βύθιζα τη γλώσσα μου στην καυτή και υγρή τρύπα της, μάλαζα με τα χέρια μου τα βυζιά της, ενώ έφαγε κι αρκετά κωλοσκάμπιλα.Μου ζήτησε να συμμετέχει κι αυτή, οπότε, έτσι όπως ήταν στημένη στα τέσσερα, πέρασα το κορμί μου από κάτω της.Μου πέρασε το προφυλακτικό και μου πρόσφερε μια εκπληκτική πίπα, με φτυσίματα, τον εξαφάνιζε όλο μέχρι τη ρίζα, μου έγλειφε τα αρχίδια, ενώ εγώ συνέχιζα να την γλείφω και να σκαμπιλιάζω τα κωλομέρια της.Σε αυτή τη στάση, έτσι όπως είμασταν, μετακίνησε τη λεκάνη της και κάθησε πάνω στον πούτσο μου.Καθώς κουνούσε τη λεκάνη της αργά κι αισθησιακά, πάνω-κάτω, μπρος-πίσω, μου έδωσε τη δυνατότητα να απολαύσω την υπέροχη θέα της μουνάρας της, αλλά και της ροδαλής κωλοτρυπίδας της (την οποία δυστυχώς δεν προσφέρει).Συνεχίσαμε με την Κέλλυ ανάσκελα και με το δικό μου κορμί πρώτα κάθετα και μετά σε γωνία 90 μοιρών σε σχέση με το δικό της, να μπαινοβγαίνω μέσα της και να χουφτώνω τις βυζάρες της.Σε κλασσική στάση ιεραποστολική, μετά με τα πόδια της στους ώμους μου, με τα φιλιά να μη σταματάνε.Πριν να την στήσσω στα τέσσερα, της ζήτησα να μου γλείψει πάλι τον πούτσο.Κάτι που έκανε πρόθυμα, στημένη στα τέσσερα μπροστά στον καθρέπτη, για να μπορώ να απολαύσω σε αυτόν το θέαμα, αλλά και τη μουνάρα και την κωλάρα της.Μετά από λίγο, τη γύρισα προς εμένα, μπήκα μέσα της και μετά από μερικά λεπτά έντονου σφυροκοπήματος, έχυσα μέσα στη μουνάρα της, γεμίζοντας το προφυλακτικό.Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι ανταλλάσοντας φιλιά και χαδιά κι αφού ξαναμπήκαμε στο ντουζ για να απαλλαγούμε απ΄τον ιδρώτα, με αποχαιρέτησε με ένα καυτό φιλί στο στόμα.
Γι΄ ακόμη μια φορά η Κέλλυ μου πρόσφερε μία συνάντηση πορνοσταρικού επιπέδου.Δεν αποτελεί τυχαία μία απ΄τις στάνταρ επιλογές μου, αφού πότε δεν έφυγα παραπονεμένος μετά από κάποια συνάντησή μας.Πάντα ευδιάθετη, με άριστες υπηρεσίες, άνεση χρόνου, πολύ καλή τεχνική, τόσο στο στοματικό της, όσο και στη διάρκεια του σεξ, με αληθοφανή συμμετοχή, με καθαρό και υπέροχο σώμα, μου έχει αφήσει τις καλύτερες αναμνήσεις κι εντυπώσεις.Συνεχίζοντας με το ίδιο τέμπο και την ίδια διάθεση και στο νέο χώρο εργασίας της.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Κοπέλες διαθέσιμες
Ερατώ
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 25, 2017
Τιμή €
80
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
Fetish
-
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού