Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 15 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3446
ο δολοφονος γυρνα παντα στον τοπο του εγκληματος
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Κυριακη βραδακι για ποτακι στο γκαζι με το αδερφακι μου τον πιτσιρικο και ημουν διπλα στο κ80 κ ειπα να πω ενα γεια στη μαρκελα που μ εχει γοητευσει
Αναμονη στο σαλονι γιατι ειχε δουλεια μετα απο λιγο ηρθε κ αυτη κ μας κερασε ποτακι
Μαζι της η μαρια ωραιο κορμακι αρκετα καλη θα ελεγα .ειπα να φυγω αλλα μ αυτα που μου εκανε στο σαλονι δεν μπορουσα να αντισταθω
Εισοδος στο δωματιο κ αναμονη αυτπο το στουντιο ηταν το απωθημενο μου δεν εχω πηδηξει εκει ποτε
Μετα απο λιγο σκαει κ το μωρακι μου καναμε ενα τσιγαρακι στον καναπε
Μου λεει τι θα κανουμε της λεω δεν εχω ορεξη για σεξ θα τα πουμε λιγο κ παω για υπνο
Παω να φυγω κ αρχιζει να τριβεται αργα αισθησιακα πανω μου κ με πεταει στο πατωμα μου εγλυφε τα αυτια κ το λαιμο κ με εγδυσε σιγα σιγακ με οδηγησε στη ντουζιερα οπου τριβομασταν κατω απο το καυτο νερο σουπερ απολαυση
Αρχισε να μου ρουφαει τα μπαλακια με πολυ ερωτισμο με πολλες προστυχες ματιες φτυσιματα κ πολλα μπινελικια τον χτυπαγε πανω στη γλωσσα της κ στο προσωπο της
Τελειωνουμε απ το μπανιο κ κ με πεταει στο κρεβατι κ αρχιζουμε ενα 69 ολο παθος περιποιηθηκα κ το απιστευτο κωλαρακι της με πολλες ροχαλες κ δαχτυλοσκοπησεις
Μ εκανε τουρμπο κ σηκωνεται ορθια βαζει τα χερια της στο τοιχο κ κ την παιρνω στα τεσσερα για λιγο
Με ξαναπαει στον καναπε κ αρχιζει να χτυπιεται πανω μου με σταση καου γκρλ κ κοιτιομασταν απ το καθρευτη ωραιο πραμα λεω απο μεσα μου
Μετα αναλαβα δραση εγω τη βαζω κατω κ αρχιζω να τη γαμαω αργα κ δυνατα κρατωντας τα καγελα του κρεβατιου για να μη μπορει να φυγει γαμιομασταν σαν τα σκυλια για αρκετη ωρα ετσι ωσπου τη γυρισα στα τεσσερα
Αρχιζω να την πηδαω αργα βασανιστικα τον βγαζει κ τον βαζει στο κωλαρακι της γαμα τη κωλαρα μου μου λεει κ με τρελαινει τι καυλα ηταν αυτη να την εχεις στα τεσσερα μια στο μουνι κ μια στον κωλο την ειχα ταυρος με σκορπιο απιστευτο ματς ειμαι επιβητορας
Το τελος δεν αργησε να ερθει μες το γλυκο μουνακι της την ωρα που εχυνα φερνει πιο πισω το κορμι της νομιζα οτι τελειωσα αλλα με εκανε να ξαναχυσω στα καπακια πρωτη φορα το παθαινω αυτο παει καταστραφηκα

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
μαρκελα
Κοπέλες διαθέσιμες
μαρια
Ημερομηνία
January 29, 2012
Τιμή €
100
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 2

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 January, 2012
Μου λεει τι θα κανουμε της λεω δεν εχω ορεξη για σεξ θα τα πουμε λιγο κ παω για υπνο

Ερρίκο θα μας τρελάνεις?Πέρασες στο δωμάτιο για να μιλήσεις?!!!!!!!!!!!!!!



G
giorgosgiorgos23
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: