Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 15 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3445
Ντορίνα – Ένα πικάντικο κορίτσι……..
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Δεν είναι πολλές οι φορές που την έχω συναντήσει σε τσάρκες μου, έχει όμως κέρδισε το ενδιαφέρον μου. Έτσι σε συνδυασμό με μια παλιότερη πολύ καλή εμπειρία που είχα μαζί της, θέλησα μια ακόμα σήμερα, διαλέγοντας αυτή την φορά πρόγραμμα με 69.

Είναι μια νεαρή κοπέλα, κανονικού αναστήματος, με ωραίο σώμα και αρμονικές καμπύλες, χωρίς περιττά κιλά. Ωραία περιφέρεια, φυσικό στήθος. Σαρκώδη χείλη, πονηρό βλέμμα με πολλές υποσχέσεις, σκουρόχρωμα σπαστά μαλλιά σχεδόν μέχρι τους ώμους

Δεν χρειάστηκε να περιμένω πολύ. Φιλιά στον λαιμό κα το στήθος μου, χάδια πικάντικες κουβεντούλες. Η τεχνική της καλή σύντομα έφερε το επιθυμητό αποτέλεσμα, για να πάρω εγώ σειρά με ανάλογα προκαταρκτικά μέχρι την στιγμή που κατεβάζοντας το στριγκάκι της, ξεκίνησα να επικεντρώνομαι στη ευαίσθητη περιοχή της. Σε όλη την φάση διακριτικοί αναστεναγμοί χάδια στο κεφάλι μου, ερεθιστικές εκφράσεις από πλευράς της. Ακολούθησαν νέα προκαταρκτικά και από τις δυο πλευρές, με σφιχτές αγκαλιές, μέχρι να ξεκινήσει από πλευράς της το στοματικό το όποιο ήταν πάρα πολύ καλό. Βαθύ, χωρίς χέρια, φτυσίματα, χτυπήματα στην γλώσσα και το πρόσωπο της, περιποίηση όλης της γύρω περιοχής.

Το sex μαζί της απολαυστικό σε μεγάλη ποικιλία στάσεων άλλες στο κρεβάτι, άλλες στην μεγάλη δερμάτινη πολυθρόνα, άλλες στα όρθια. Ενδιάμεσες διακοπές του sex για στοματικό και από τις δυο πλευρές, με τελείωμα στα τέσσερα, οπου η θέα είναι ομολογουμένως εξαιρετική. Άψογη συμμέτοχη από πλευράς της σε όλη την διαδικασία, με σωστά στησίματα, χάδια, αναστεναγμούς και ελαφρά βογγητά, πεταχτά φιλάκια και γλειψίματα.

Μετά το τέλος του sex μια έκπληξη με περίμενε. «Με έκανες και ίδρωσα» μου είπε με πολύ νάζι και ζήτησε μια πετσέτα από τον ευγενέστατο κύριο επί της υποδοχής. Την πήρε και μπήκε στο ντους. Οι εκφράσει της, οι ματιές της, (ειδικά σε αυτό το «αουτς» όταν το καυτό νερό πρωτοέπεσε επάνω στο σώμα της) οι κινήσεις της όσο το αφροντούς απομάκρυνε τον ιδρώτα της, σε ένα mini sex show που με έφτιαξαν και πάλι. Ευτυχώς ή δυστυχώς δεν είχα μαζί μου άλλα χρήματα………

Η Ντορίνα είναι για τα γούστα μου τουλάχιστον, μια πολύ όμορφη κοπέλα. Σίγουρα δεν έχει το στυλ της κλασσικής μοντέλας, όμως είναι μία κοπέλα που μπορεί να συνδυάσει την γλυκιά ομορφιά του κοριτσιού με την προκλητικότητα της έμπειρης γυναίκας.
Αυτό όμως που με έχει γοητεύσει μαζί της, είναι ότι καταφέρνει και με ερεθίζει και εγκεφαλικά. Ξέρει να χειρίζεται πολύ καλά την γλώσσα (και δεν εννοώ στην σεξουαλική διαδικασία, που και εκεί είναι μαστόρισσα), με υπονομευμένα, πετυχημένες ατάκες που κάνουν την φαντασία να οργιάσει. Όσο και εάν ακούγεται παράλογο, απολαμβάνω εξίσου με το sex και τις συζητήσεις μας στο σαλόνι.
Κάτι μου λέει ότι θα «συζητάμε» συχνότερα………

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ντορίνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ντορίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Λάουρα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
February 11, 2012
Τιμή €
50
Εξτρά €
+10 για 69
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού