Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 15 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3420
Έλα Μαρκέλλα!
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Μετά από 8 μέρες "νηστεία" είπα να τιμήσω τη σημερινή γιορτή με μια καλή περίπτωση. Αποφάσισα λοιπόν να επισκεφτώ την Μαρκέλλα για την οποία είχα διαβάσει πολύ καλές κριτικές. Κατά τις 9 παρά το βράδυ χτυπάω το κουδούνι και μου ανοίγει μια πολύ συμπαθήτικη κι ευγενική υπηρεσία. Αφού ανταλλάξαμε τις καθιερωμένες ευχές κάθισα στο σαλόνι περιμένοντας να δω την κοπέλα. Πράγματι μετά από λίγο εμφανίζεται η Μαρκέλλα και έρχεται κατευθείαν πάνω μου. Συστηνώμαστε και με καλωσορίζει με γλωσσοφιλα. Όπως καταλαβαίνετε, εγώ που είμαι λάτρης των γλωσσοφιλων, και για τη Μαρκέλλα να μην είχα πάει, θα έμπαινα με τη μια. Της δίνω το "εισιτήριο" και περνάω στα ενδότερα. Εδώ αξίζει να σταθούμε λίγο. Αποφασίζω να κάνω ένα ντους. Όμως όπως έχω ξαναγράψει, η ντουσιέρα σε αυτό το δωμάτιο διαθέτει δύο μειονεκτήματα: πρώτον δεν έχει πόρτα και δεύτερον το ντους δεν έχει τηλέφωνο. Το αποτέλεσμα ήταν να τα κάνω κυριολεκτικά μούσκεμα! Τα νερά φτάσανε μέχρι τα σεντόνια του κρεβάτιου ενώ το πάτωμα είχε γίνει λίμνη. Τέλος πάντων ξαπλώνω και χαζεύω την τσοντα στην τηλεόραση. Μετά από ένα τέταρτο περίπου εμφανίζεται και το κορίτσι. Εμφανισιακά πρόκειται για γλυκό πλάσμα, με αδύνατο, καλλίγραμο σώμα, μακρυά ξανθά μαλλιά και ενισχυμένα στήθη κάπως δυσάρεστα (σκληρά) στην αφή. Ανεβαίνει στο κρεβάτι,βγάζει το μοναδικό ρούχο που φορούσε,το στριγγάκι της και αμέσως με προτρέπει να βγάλω κι εγώ το μποξεράκι μου. Ομολογώ ότι αυτό δε μου χτύπησε και πολύ καλά,γιατί περίμενα πιο χαλαρή κατάσταση και όχι να περάσουμε κατευθείαν στο ψητό. Παρόλα αυτά υπήρξαν προκαταρκτικά και μάλιστα αξιόλογα. Έπεσαν μπόλικα γλωσσοφιλα και γλειψιματα στα αυτάκια αλλά και στο υπόλοιπο σώμα. Μάλιστα οταν πλησίασε πιο χαμηλά συνέβη κάτι που με ξαφνιάσε θετικά. Ενώ περίμενα ότι απλώς θα περιποιηθεί τα @@ και ίσως γλείψει ξώφαλτσα τον κορμό του πέους,εκείνη αρπάζει στο στόμα της όλο το πεος και ξεκινάει μια κανονικότατη πίπα χωρίς προφυλακτικό. Οπωσδήποτε ήταν μια ευχάριστη έκπληξη για μένα. Στη συνέχεια και ενώ είχε επέλθει ικανοποιητική στύση έβαλε προφυλακτικό και συνέχισε το στοματικό με ακόμα μεγαλύτερη ένταση. Κάποια στιγμή σταμάτησε και ήρθε από πάνω μου. Το κάναμε για λίγα λεπτά σε αυτή τη στάση,όταν μου πρότεινε πισωκολλητό. Την ευχάριστηθηκα και σε αυτή τη στάση γιατί έχει σφριγηλό σώμα και σφιχτό κωλαράκι, όμως δεν ήθελα να τελειώσω έτσι. Ήθελα για μια ακόμα φορά να γέυτω το στόμα της. Έτσι της είπα να γυρίσουμε σε ιεραποστολικό,ώστε να μπορώ να τη φιλάω. Πράγματι μετά από λίγο δεν άντεξα άλλο και κατέθεσα μέσα σε έκσταση. Με ευχαρίστησε, την ευχάριστησα πήρε το στριγγάκι της κι έφυγε. Συμπέρασματικα θα έλεγα ότι ήταν μια άρτια σεξουαλική συνευρεση,η οποία όμως έχω την εντύπωση ότι διακατεχόταν από μια αίσθηση βιασύνης. (Άλλωστε όλα αυτά που περιέγραψα δεν κράτησαν ούτε 10 λεπτά). Μου θυμισε εμπειρίες με άλλες κοπέλες ,πάλι της ίδιας αλυσίδας, οι οποίες αν και είναι καλές στη δουλειά τους, ωστόσο βγάζουν ένα άγχος του να τελειώνουν γρήγορα. Δεν θέλω να πω ονόματα. Τα έχω γράψει σε άλλες κριτικές μου. Πάντως γενικά μπορώ να πω ότι έφυγα ικανοποιημένος και γεμάτος από το στούντιο, γιαυτο και πιστεύω ότι θα επισκεφτώ ξανά τη Μαρκέλλα. Και ποιος ξέρει, αν με γνωρίσει καλύτερα ίσως μου αφιερώνει και περισσότερο social time.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλλα
Κοπέλες διαθέσιμες
Τζένη
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
April 15, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού