Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 15 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3420
Οταν εχω εσενα μπορω να ονειρευομαι
Γενική βαθμολογία
 
9.7
καθομουν στο μεταξι κ επεινα τα μπυρονια μου με δυο φιλους κ χτυπαει το τηλ μου γυρισε η μαριανα μου πε κ αρχιζω να βαζω τρελες σκεψεις στο μυαλο μου οποτε κατεβηκα στο γκαζι για να την βρω
σκαω στο σαλονι κ ερχεται κ αυτη τα ειπαμε λιγο ειχα κ καιρο να τη δω με κερασε χυμο να παρω δυναμεις κ βουρ για το δωματιο
μπανακι κ χαλαρωνω κ την περιμενω

τσουπ ερχεται με δυο ποτηρια σαμπανια κ αρχιζουμε το παιχνιδι σαν ερωτευμενοι πιγκουινοικ αρχιζει να με γλωσοφιλιαζει
αρχιζει κ μου τριβει τα βυζια στη μουρη κ μου εγλυφε τα αυτια με πολυ ερωτισμο κ παθοςκ οσο κατεβαιν ε τα δαγκωματα της γινονταν ολο κ πιο εντονα
αρχιζω κ εγω να καυλωνα αρχιζει να φτυνει τα βυζια της κ να βαζει την πουτσα μου αναμεσα τη ροχαλα εφαγα δεν περιγραφεται
κ αρχιζε να μου γλυφει τ αρχιδια επειδεικτικα με σηκωνει ορθιο κ αυτη γονατιζει αρχιζει να με πιπωνει κ με τα νυχια της μου
γρατζουναγε τ αρχιδια συνεχισε ετσι για λιγο κ με πεταει στο κρεβατι κ συνεχισε να με τσιμουκωνει για αρκετη ωρακ μου φερνει το μουνι στο προσωπο αυτο ηταν αρχιζω να της γλυφω κ να της δαγκωνω την κλειτοριδα της εριξα κ εγω κατι ροχαλες επαιρνα τα υγρα της
κ της επαιζα το κωλοτρυπιδι χωρις καμια αντιρησηη πιπα της διερκεσε γυρω στο 20λεπτο κ μου δαγκωνε το πουτσοκεφαλο μετα απο λιγο βαλαμε καποτακ με ενα τρωπο μαγικο μουγατζωνει τα ποδια κ με βιαζε κανονικα με γλωσοφιλιαζε κ μου τραβαζε τη γλωσσα με πονεσε η ατιμη αλλα χαλαλι της μετα απο λιγο ανεβαινω εγω απο πανω της κ της τον καρφωνω δυνατα κ ρυθμικα ετσι καριολη γαμε με μου ελεγε γαμα την πουτανα σου αλλα ηθελα να τηγυρισω στα τεσσερα να βλεπω την κωλαρα της να τη γαμαω
αρχιζω να τη γαμαω δυνατα κ αυτη να σπαρταραει της πεταγα κατι ροχαλες κ την κωλοδαχτυλιαζα βαθεια
το τελος δεν αργησε να ερθει κ εβγαλα κατι κομματια στην καποτα μακαρονια καταρακτης το σπερμα εφευγε\
μωλις τελειωσα με γλωσσοφιλιαζε για αρκετη ωρα κ επεσε πανω μου πολυ ερωτικα κ μενα η καρδια μου χτυπαγε
δυνατα μετα απο τοση ενταση νομιζα οτι θα μεινω απο καρδιακο
μια πολυ καλη εμπειρεια απ τις καλυτερες αν οχι η καλυτερη
το μονο αρνητικο ηταν οτι εφαγα τη βροχη στα μουτρα μουσκεμα εγινα αλλα αξιζε τον κοπο
εφυγα γεματος κ αυτο ειναι που μετραει με τις υγειες μου

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
μαριαννα
Κοπέλες διαθέσιμες
οχι
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 10, 2013
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού