Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 15 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3445
Μαρκέλλα.
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Πέμπτη απόγευμα με αγώνες Γιουρόπα Λιγκ στην τηλεόραση και την Μαρκέλλα να δουλεύει στο Γκάζι.Σκέφτηκα, ότι ήταν ευκαιρία να την επισκεφτώ, για να μην έχει κόσμο.Μάλιστα, πήγα νωρίς, μόλις άρχισε η βάρδιά της.Ο ευγενικός κ.Τάκης με υποδέχθηκε και με πέρασε στο σαλόνι.Η Μαρκέλα ήρθε αμέσως όμορφη και χαμογελαστή, όπως πάντα, φορώντας τα γυαλάκια της, για να με καλησπερίσει κι αμέσως έφυγε για το δωμάτιο, όπου την περίμενε κάποιος πελάτης.«Πάλι ατύχησα και θα έχει κόσμο», σκέφτηκα.Αλλά, πώς να γίνει διαφορετικά, αφού η Μαρκέλλα είναι πολύ όμορφη, αλλά πολύ καλή στη δουλειά της.Μετά από λίγα λεπτά ο κ.Τάκης με συνόδεψε στο δωμάτιο, δεξιά στο βάθος.Πρώτη φορά σε κάποιο δωμάτιο του συγκεκριμένου στούντιο, αφού μέχρι τότε είχα περιοριστεί μόνο σε επισκέψεις, για να δω και να γνωρίσω τα κορίτσια της αλυσίδας.Άνετο, όμορφα διακοσμημένο και πλήρως εξοπλισμένο με νιπτήρα, ντουζιέρα, τηλεόραση κι ευρύχωρο κρεβάτι κι ένα καθρέπτη απέναντι απ’ το κρεβάτι..
Περίμενα αρκετή ώρα, αλλά υπομονετικά, αφού η Μαρκέλλα ήταν απασχολημένη, χαζεύοντας την ταινία στην τηλεόραση.Άκουγα πόρτες να ανοιγοκλείνουν, ενώ το κουδούνι χτυπούσε συνέχεια.Οπότε η παραπάνω σκέψη μου επιβεβαιώθηκε.Τελικά, το Γιουρόπα Λιγκ δεν είναι τόσο εμπορικό κι είχε αρκετό κόσμο.Όταν όμως άνοιξε η πόρτα και μπήκε μέσα η Μαρκέλλα και με χαιρέτησε με δυο φιλιά στα μάγουλα, τα ξέχασα όλα αυτά.
Άκρως επιθετική κι ορεξάτη κι ερωτική (φορώντας τα γυαλάκια της), ξεκινήσαμε το παιχνίδι στα όρθια.Με φιλιά στο λαιμό, στο στήθος και χουφτώματα και χάδια στα κορμιά μας εκατέρωθεν, ενώ μου αφαιρούσε ένα-ένα τα ρούχα.Τράβηξα το σουτιέν της προς τα κάτω, της φίλησα το πλούσιο στήθος και της έγλειψα τις ρόγες, οι οποίες ερεθίστηκαν αμέσως.Ανέβηκε στο κρεβάτι, στάθηκε όρθια στηριζόμενη στο τοίχο και τούρλωσε το κωλαράκι της.Αμέσως πήγα από πίσω της, τράβηξα στο πλάι το στριγκάκι της, άνοιξα με τις παλάμες μου το κωλομάγουλά της και βύθισα στο πρόσωπό μου στο γλυκό μουνάκι της.Μου χάιδευε το κεφάλι και το πίεζε πάνω της, ζητώντας να μη σταματήσω να την γλείφω.Αφού της έβγαλα και το στριγκ, ξάπλωσα από κάτω της και την τράβηξα να καθίσει πάνω μου.Συνέχισα με την ίδια ένταση και πάθος να βυθίζω τη γλώσσα μου στην υγρή τρυπούλα της και να γλείφω την κλειτορίδα και τα μουνόχειλά της.Μετά από λίγο γύρισε σε στάση κανονικού 69.Μου πέρασε το προφυλακτικό κι επιδοθήκαμε σε ένα ξέφρενο 69.Πολύ καλό στοματικό, τέλεια τεχνική, χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της.Πολύ υγρή, με deepthroats, ενασχόληση με όρεξη κι αγάπη προς τα αρ@@@ια μου και με τη γλώσσα της να κάνει τρελά παιχνίδια σε όλο το μήκος του μικρού manager.Δεν ήθελα όμως να τελειώσω έτσι.Την έσπρωξα απαλά απ’ το σφιχτό κωλαράκι της προς τα εμπρός και την έβαλα να καθίσει πάνω μου, ξεκινώντας έτσι το κυρίως πιάτο.Στηρίχτηκε στα πόδια μου κι άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω μου με έντονο ρυθμό.Οι παλάμες μου αγκιστρωμένες πάνω στο κωλαράκι της, της έδιναν το ρυθμό, αλλά και μερικές απαλές ξυλιές.Συνεχίσαμε με ιεραποστολικό στον ίδιο έντονο ρυθμό, μη μπορώντας να αντισταθώ στον πειρασμό να γλείφω τις βυζάρες της και να πιπιλάω τις ρόγες της.Και για το τέλος μου στήθηκε στα τέσσερα, τουρλώνοντας το σφιχτό και πανέμορφο κωλαράκι της μπροστά μου.Κι έτσι η σεμνή τελετή έλαβε τέλος.Κάθησε για λίγο κοντά μου, για να τα πούμε κι αφού μου έδωσε δυο φιλιά στα μάγουλα με αποχαιρέτησε πάντα χαμογελαστή.
Έκανα το ντουζάκι μου κι αποχώρησα κι εγώ ικανοποιημένος γι’ ακόμη μια φορά απ’ τη συνάντησή μου με την Μαρκέλλα, ευχαριστώντας τον ευγενέστατο κ.Τάκη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλλα
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Ημερομηνία
October 24, 2013
Τιμή €
70
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού