Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 15 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3445
Ο τυφώνας Κέλλυ.
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Μετά από δείπνο σε σπίτι φίλων, είπα να τελειώσω όμορφα τη βραδυά, παρέα με μια ωραία γυναίκα.Σταμάτησα στο Γκάζι, στο Κων/εως 80, όπου ήξερα (μετά από τηλεφωνική έρευνα), ότι δούλευε η Κέλλυ.Με υποδέχτηκε ο πάντα ευγενικός και διακριτικός κ.Βασίλης.Η Κέλλυ εμφανίστηκε στο σαλόνι χαμογελαστή και γυμνόστηθη, αφήνοντας το όμορφο, φυσικό και στητό στήθος της σε κοινή θέα.Πρόκειται για μια όμορφη, ξανθιά, νεαρή κοπέλα, με 2,5άρι στήθος.Ωραίο κορμί, με περιφέρεια, με τα ιδανικά πιασίματα, που τραβάει αμέσως το βλέμμα σου και σε καολάζει.Ήρθε και κάθησε πάνω μου, αντικριστά, κι άρχισε να με χαϊδεύει και να με φιλάει στο λαιμό.Της ανταπέδωσα τα φιλιά και τα χάδια, χουφτώνοντας και φιλώντας τα υπέροχα της στήθη και την κωλάρα της.Οπότε, χωρίς περαιτέρω χρονοτριβή, πέρασα στο δωμάτιο, γι' αυτό είχα πάει άλλωστε.Το δωμάτιο είναι αρκετά μεγάλο, με ευρύχωρο κρεβάτι, τηλεόραση, ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσέτα και το κυριότερο καθαρό.Το μόνο μείον του, κατά την προσωπική μου άποψη, είναι η απουσία καθρέπτη σε κάποιον απ΄τους τοίχους ή την οροφή.
Μπήκε μέσα στο δωμάτιο κι έπεσε πάνω μου σαν τυφώνας.Με χάιδευε και με φιλούσε παντού, βγάζοντάς μου τα ρούχα κι αφού της έβγαλα το στριγκάκι της, μπήκαμε στο ντουζ.Κι αφού φρεσκάραμε ο ένας το κορμί του άλλου πέσαμε αγκαλιασμένοι στο κρεβάτι.Πολλά και σε διάρκεια προκαταρκτικά από την Κέλλυ, με φιλιά στο λαιμό, στο στήθος κι αφού ασχολήθηκε αρκετά με τα α@@@@ια μου, μου πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα και ξεκίνησε το στοματικό της.Άριστη τεχνική, αργό κι αισθησιακό αρχικά, πιο έντονο σταδιακά, μεγάλο σε διάρκεια, με πολλά deepthroat.Χρησιμοποιώντας τη γλώσσα της σε όλο το μήκος, αλλά όχι τα χέρια της ενώ μου έριχνε καυτές ματιές, όσο εξαφάνιζε τον μικρό manager στο στόμα της, έφερε το επιθυμητό αποτέλεσμα.Επειδή δεν ήθελα να τελειώσω έτσι, την σταμάτησα, για να την περιποιηθώ κι εγώ.Δεν άφησα σημείο του κορμιού της ανεξερεύνητο, αλλά το στόλισα με φιλιά και χάδια, στο λαιμό, τα αυτιά, το φυσικό κι όμορφο στήθος της, όπως και τις ρόγες της, οι οποίες έκαναν την εμφάνισή τους καμαρωτές.Την επίπεδη κοιλιά της και κυρίως το καθαρό, περιποιημένο και με παχυά εξωτερικά χείλη μουνάκι της.Χωρίς φυσικά να αφήσω παραπονεμένη την κλειτορίδα της, την οποία ρούφηξα με μανία.
Το υγρό μουνάκι κι οι αναστεναγμοί της φανέρωναν, ότι έπρεπε να περάσουμε στο κυρίως πιάτο.Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά, συνεχίσαμε με την Κέλλυ στα τέσσερα, για να μπορώ, να χουφτώνω, αλλά και να απολαμβάνω τη θέα της κωλάρας της και το τέλος ήρθε στε στάση πλάγιου ιεραποστολικού, μετά από έντονες διεισδύσεις από εμένα.Η συμμετοχή της πολύ καλή.Με αγκαλιάσματα, αρκετά πρόστυχα λόγια, φιλιά παντού στο σώμα, αληθοφανείς αναστεναγμούς, τέλειο στήσιμο εκ μέρους της, όταν ήταν στα τέσσερα (η κωλάρα της έφαγε αρκετά σκαμπίλια), χωρίς ίχνος βιασύνης και κούρασης (παρόλο που δούλευε διπλοβάρδυα τη συγκεκριμένη μέρα), με οδήγησε στο απώγειο της ηδονής δίνοντας έντονο ρυθμό και τέμπο στη συνεδρία μας.
Μείναμε για λίγα λεπτά αγκαλιασμένοι, συζητώντας χαλαρά κι αφού έκανε ντουζ, αποχώρησε, δίνοντάς μου δυο φιλιά στα μάγουλα.Ήταν η τρίτη συνάντησή μου με την Κέλλυ, η οποία λόγω των πολύ καλών υπηρεσιών που προσφέρει αλλά κι επειδή είναι μια πολύ όμορφη κοπέλα, έχει γίνει πλέον πολύ γνωστή στο χώρο.Αυτή τη φορά η συνάντησή μας κινήθηκε σε πιο pse ρυθμούς, κάτι που φυσικά δε με δυσαρέστησε καθόλου.Ίσα-ίσα με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο και το απόλαυσα πραγματικά.Και δείχνει, ότι η Κέλλυ έχει πλούσιο ρεπερτόριο και μπορεί να προσαρμόζει τις υπηρεσίες της, ανάλογα με τις επιλογές του πελάτη της, κάνοντας ό,τι καλύτερο μπορεί, για να τον κάνει να περάσει υπέροχα.Όπως δηλαδή έκανε, γι' ακόμη μια φορά, με μένα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Ημερομηνία
February 10, 2015
Τιμή €
70
Εξτρά €
-
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού