Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 15 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3422
Μαρκέλα
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Μετά την μέτρια εμπειρία μου με την Σάσα, επιβαλλόταν να συναντήσω μία κοπέλα με την οποία θα ήξερα, εκ των προτέρων, ότι θα περάσω καλά, για να μπορέσω να ανακάμψω.Και μία τέτοια κοπέλα, την οποία έχω συναντήσει αρκετές φορές κι έχω πολύ καλές αναμνήσεις είναι η Μαρκέλα.Αργά βράδυ Παρασκευής προς Σάββατο πέρασα απ΄το Κωνσταντινουπόλεως 80 που δούλευε κι αφού πλήρωσα το αντίτιμο για πρόγραμμα 69, πέρασα στο δωμάτιο 1.Μετά από λίγα λεπτά γλυκιάς προσμονής, αφού προηγούνταν άλλος στναγωνιστής, εμφανίστηκε η κούκλα τσίτσιδη, με την πετσέτα της.Έτσι όπως είχα αράξει στην πολυθρόνα που υπάρχει στο δωμάτιο, την τράβηξα στην αγκαλιά μου κι αρχίσαμε το χαμούρεμα στις βυζάρες και το κωλαράκι της και τα φιλιά στο λαιμό και στο στήθος.Κι έτσι συνεχίσαμε στο ντουζ, όπου πήγαμε για να φρεσκαριστούμε, χωρίς να παραλείψω το φρεσκοπλυμένο μουνάκι της, απ΄το οποίο πήρα ένα ορεκτικό, έτσι όπως ήταν βρεγμένο.Σκουπιστήκαμε, την πήρα αγκαλιά και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι.
Και τότε ξεκίνησαν τα καλά και τα ωραία.Αγκαλιές, φιλιά παντού στο σώμα, χαμούρεμα, χτυπήματα στον κώλο εκατέρωθεν, τα οποία όσο περνούσε η ώρα γινόντουσαν πιο έντονα.Κάποια στιγμή τη σταμάτησα και πήγα κι άραξα στην πολυθρόνα.Κατάλαβε αμέσως τί ήθελα.Γονάτησε μπροστά μου και μου πρόσφερε γι΄αρκετά λεπτά ένα φανταστικό γλειψαρχίδι.Φυσικά, δε μπορούσα να την αφήσω παραπονεμένη.Αλλάξαμε θέση κι ανέλαβα δράση, γλείφοντας την καυλωμένη κλειτορίδα και μαλάζοντας τις βυζάρες της.Επιστρέψαμε στο κρεβάτι, μου φόρεσε την καπότα με το στόμα κι αφού επιδοθήκαμε σε ένα άκρως καυλωτικό, κλασσικό 69, συνεχίσαμε με το κυρίως πιάτο.Κάναμε σεξ σε τρεις στάσεις.Πρώτα, με την Μαρκέλα από πάνω, μετά ιεραποστολικά και το τέλος ήρθε με την Μαρκέλα στα τέσσερα, με μία ακόμη συνάντησή μας να έχει την επιθυμητή, τουλάχιστον για μένα, κατάληξη.
Αλλά, πώς θα μπορούσε να γίνει διαφορετικά, αφού η Μαρκέλα προσφέρει κορυφαίες υπηρεσίες (άριστη στοματική περιποίηση, με πολύ καλή τεχνική, ενεργή συμμετοχή σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης, πρωτοβουλίες, πολύ καλή στο social time).Είναι ευδιάθετη, δοτική σε κάθε λογική επιθυμία του πελάτη της, προσαρμόζοντας ανάλογα τις υπηρεσίες της.Και το κυριότερο δε βιάζεται, δεν προσπαθεί να σε ξεπετάξει.Αντίθετα, προσπαθεί να σε ικανοποιήσει, για να φύγεις ευχαριστημένος κι ανακουφισμένος.Όπως έφυγα κι εγώ, αποχαιρετώντας την με δυο γλυκά φιλιά στα μαγουλάκια της.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 24, 2017
Τιμή €
70
Εξτρά €
-
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Με σκούφο
Fetish
-
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού