Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 10 10 0.5
Massage 08 January, 2021 3954
Ελενα και Ντονα
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Ελενα: ξανθή, ~1,65, ρουμάνα, λεπτή, με νορμάλ στηθος, καλούλι, φυσικό, επικοινωνιακή και δυναμική, ψημένη.
Ντόνα: μαυρομαλλούσα, νεότερη, πιο κοντή, ρουμάνα, φυσικό στηθος, λίγο μεγαλύτερο,
Κάνουν και κάτι ψιλολεσβιακά μεταξύ τους
45 λεπτά γεμάτα, 80 ευρω φουλ πρόγραμμα, Χ2 στο 2πλό, εάν προλάβεις μπορείς και 2 εκτονώσεις
Διάλεξα Ελενα (με υποδέχτηκε στην πόρτα) που μού γυαλισε σαν εμφάνιση και στυλ. Ήταν και η Όλγα προς ψηλή, νταρντανέ στυλ, αλλά δεν μού έκανε το κλικ που θα ήθελα. Ήταν και μια άλλη κοπέλα που ήταν στο άλλο δωμάτιο.
Ξεκίνησα με Ελενα και μασαζ (καλό!) και στην κουβέντα πάνω έμαθα ότι κάνει 2πλο με τη Ντόνα και της ε’ιπα να τη φωνάξει. Μέχρι να έλθει η νεαρά η Έλενα είχε αρχίσει το ερωτικό μασαζ με εμένα μπρουμυτα στο μασαζοκρέβατο. Ακολούθησαν γλωσσοφιλα μεταξύ όλων μας, βυζάγματα, γλειψίματα, 69 με Ελενα (ελέυθερο στοματικό –και με τις δύο), εγώ δαχτυλοσκοπουσα και τις δύο, με τέλειωσε η Έλενα με το στόμα της και το χέρι, όχι αμέσως, αλλά το συντομέυσαμε μήπως προλάβω για 2η φορά με διεισδηση, ανεπιτυχώς καθώς είχε αργίσει το πράγμα, νομίζω πέρασα τα ¾ σε καθαρό χρόνο. Εάν τα καταφέρω θα ξαναδοκιμάσω σολο (μάλλον με την Ελενα –προσωπικά γούστα είναι αυτά), καθώς τα 2πλά πάνε πιό πολύ προς show. Ε, και σε εποχές κρίσης δεν μπορούμε να το ρίχνουμε στα 2πλά. Κορίτσια ευχαριστώ πολύ και να είστε πάντα καλά!



Δουλέυουν 11-21:00, 1 ρεπό τη βδομάδα

Το δωμάτιο είχε ντουζιέρα, σφραγ παντόφλες, σφραγ. μεγάλες πετσέτες (οι μικρες των στουντιο μού είναι άχρηστες), και Βetadine (όχι ότι μπορεί να σε σώσει αλλά τουλάχιστον είχε) για όσους μας αρέσουν τα κασκαντεριλίκια, οινόπνευμα, υγρομάντηλα, καθρέπτης, Ρολοι τοίχου, κτλ. Στις μασαζερί είναι κάπως πιό άβολα συγκριτικ’α με τα στουντιο επειδή δεν έχουν κρεβάτια.





ΥΓ. Πονάει η μέση μου (γεράματα) και είπα να μην γράψω κριτική. Αλλά αφού το θέλατε κάθισα και έγραψα την 1η στο Adult. Σε άλλο site έχω περισσότερες. Γενικά δεν θέλω να γράφω αρνητικές. Ούτε να επαναλαμβάνω πολλές θετικές για τις αδυναμίες μου. Έτσι είμαι μαζεμένος. Εάν έγραφα για κάθε επίσκεψη θα είχα παρα πολύ περισσότερες.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ελενα-Ντόνα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Ναι
Ημερομηνία
November 30, 2011
Κόστος €
2X80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού