Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 6 10 0.5
Studio 02 December, 2020 4912
Συμπαθητικη Σαρα
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Μετα απο βραδυνη εξοδο ειπα να περασω απο το στουντιο να δω τι παιζει, μπαινοντας μεσα ερχεται ο τσατσος και μου λεει τα περι της κοπελας μετα απο λιγο βγαινει και η Σαρα μια συμπαθητικη ομορφη κοπελα με ωραιο λεπτο σωματακι μικρο βυζακι αλλα για πολυ γλυψιμω.
Λεω να δοκιμασω την κοπελα να δω τι λεει και στο δωματιο οπως παω να πληρωσω μου λεει ο τσατσος 50 Ευρω του λεω οτι στο σαιτ γραφει 40 (οχι τιποτα αλλο αλλα μην μας περνανε για κοροϊδα) ναι μου λεει εχει και με 40 αλλα για πιο καλα ειναι 50 οκ επειδη φοβηθηκα την ξεπετα εδωσα 50 και περασα στο δωματιο.
Ερχετε η κοπελα τα λεμε λιγο και ξεκιναει το φινο προγραμα της λιγα χαδακια στο σωμα και κατεβαινε προς το εργαλειο βαζει σκουφο και αρχιζει το παιχνιδι με τον μικρο πιπα αρκετα καλη, μετα αναιβαινει απο πανω μου και ξεκιναει το γαμησι ειχαμε αρκετες αλλαγες στις στασεις απο πισω απο πανω στα πλαγια κλπ με τα πολλα επειδη δεν τελειωνα βγαινει και ξαναρχηζει πιπουλα και επειτα παλι γαμησι οπου ηρθε και το τελος λιγο συζητηση και την κανει το μωρακι.
Αξιζει να επισημανω οτι ηταν αρκετα υπομονετικη και δεν ειπε οχι σε τιποτα και δεν υπηρχε καμια παρενοχληση απο εξω βεβαια δεν περιμενε και κανενας αλλος η ηταν το 10αρικο συν!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σαρα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
February 24, 2011
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού