Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 7 10 0.5
Bourdela 05 December, 2020 5926
Αχ αυτές οι Ρουμάνες..
Γενική βαθμολογία
 
7.8
.. τις εχω τεραστια αναγκη. Οπως εχω πει πολλες φορες, αμα βρεις τα κουμπια τους ειναι φωτια στο κρεβατι.. Αν οχι, θα φας τη φολιτσα σου και θα πινεις σοδες μεχρι να τη χωνεψεις. Αλλα ο τολμων νικα!
Οταν λεω "φωτια" εννοω οτι νιωθεις οτι σου δινονται πραγματικα σαν να ειναι γκομενες σου. Φυσικα η συγκεκριμενη κριτικη δεν απευθυνεται σε μερακληδες που ψαχνουν λαρυγγωτα, ακαποτα, γλυψαρχιδιασματα, γλυφοκωλαδες, φτυσιματα, ξεφτυλισμο κλπ κλπ, αλλα σε ρομαντικους χυστες σαν εμενα που τους αρεσει το "απλο" μεν, αλλα ταυτοχρονα παθιασμενο gfe γαμησι.

Η Μισελ ειναι ενα ομορφο μελαχρινο Ρουμανακι, γυρω στα 20, με πολυ ομορφο προσωπο και γλυκο χαμογελο, κοντουλα με 2αρι στηθος και σωμα κανονικων κιλων με ωραιο κωλαρακι. Δυστυχως στο σωμα της υπαρχουν ραγαδες και χαλαρωση σε σημεια τα οποια ειναι σημαδια απο προσφατη εγγυμοσυνη. Στο σαλοναρισμα οταν εχει τα κεφια της ειναι πολυ θερμη και διαχετικη, καυλαντιζει δυνατα και δε σου αφηνει και πολλα περιθωρια να φυγεις απραγος. Απο την υπηρεσια ανακοινωθηκε και ελευθερο στοματικο το οποιο βοηθησε ακομα περισσοτερο να παρω την αποφαση μου.

Μπηκε στο δωματιο χαμογελαστη, ακολουθησε συντομο σοσιαλ ταιμ, ξαπλωσε διπλα μου και συνεχησαμε το καυλαντισμα ενω χαιδευομασταν και φιλιομασταν στο λαιμο. Της εβγαλα τα εσωρουχα και της ετριβα το μουνακι ενω ανταλαζαμε ρομαντικα γλωσσοφιλα. Καθισαμε ετσι για πολυ ωρα και μετα ξαπλωσα και της ειπα να με περιποιηθει εκεινη. Απο το στομα, προχωρησε στο λαιμο, το στηθος την κοιλια μου και οταν πλησιασε στο καυλι μου επιασε το προφυλακτικο και πηγε να μου το περασει. Τη σταματησα και της ειπα οτι ανακοινωθηκε ΑΚΑ και με κοιταξε καπως σαν να δυσανασχετει λιγο οποτε δεν επεμεινα και της ειπα να βαλει καποτα. Ουτως η αλλως δεν καιγομουνα για πιπα. Μου τον γλυψε λιγο και της ειπα να ξαπλωσει για να περασουμε στο ψητο..

Αρχισα να τη γλωσοφιλιαζω παλι ενω της ετριβα απαλα το μουνι, σιγα σιγα αρχισα να κατεβαινω προς τα κατω οπου της εκανα ενα μικρης διαρκειας ρεκτιφιε και αρχισα να ανεβαινω παλι προς τα πανω και της τον καρφωσα ετσι ενω τη φιλαγα.. Στην αρχη ποναγε λιγο αλλα σιγα σιγα ανεβαζα στροφες χωρις να παραπονεθει.

Αναστεναζε μες το στομα μου, μου δαγκωνε τα χειλια, επαιζε με τα μαλλια μου και τετοια ρομαντικα και ειχα ξεροχυσει.. Δε χρειαστηκε να αλλαξουμε καν σταση περναγα τοσο ωραια που ηθελα μονο ιεραποστολικο.. Καναμε μονο μια μικρη διακοπη για να βαλει λιγο κρεμα και συνεχησαμε ετσι μεχρι που ηρθε το τελος μεσα της μετα απο αρκετη ωρα.

Για μενα αυτη η καταθεση, παροτι φαινεται "απλη" απο αποψη παρεχομενων υπηρεσιων, ειχε ολα οσα ψαχνω.. παθος, ερωτισμο και το σημαντικοτερο οτι ενιωθα λες και γαμαγα μια γυναικα που μου δινεται πραγματικα. Θα ξαναπαω

Χρονος παραμονης γυρω 15 λεπτα, απλο προγραμμα, τιμη 20 ευρω

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
February 14, 2014
Τιμή €
20
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού