Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 26 10 0.5
Call Girls 29 January, 2012 3038
LENA vs IMF
(Updated: 31 January, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Ενα τηλεφώνημα στο γραφείο η άξια αντικαταστρατια της Βερονικης η Κυρια Βιολετα πολλή κατατοπιστική για την νέα κοπέλα με την χαμηλή για πρώτη φορά μετά από τρία συναπτά έτη που έχω πελατειακή σχέση με το γραφείο, τιμή,
Το ραντεβού το έκλεισα για Δευτέρα βράδυ στης οκτώ η ποιο καλή ώρα για ξεκάρφωμα στη γειτονία,( αν και ο κόσμος το έχει τούμπανο και εγώ κρυφό καμάρι) με της χαρτζιλικωμένες και συναντιόνται πελάτισσες και χαρτζιλικωμένες, την ίδια ώρα χτυπά και το κουδούνι και του διπλανού γιατρού,
Ανοιγωντας την πόρτα μου δεν περίμενα να δω κάποια Θέα από το roster του γραφείου ,η τιμή με είχε προδιαθέσει, άπλα ντυμένη με τζινάκι, μπουφάν λόγο κρύου λίγο απεριποίητη κάτι που έμενα δεν μου αρέσει η πρώτη εντύπωση είναι όλα τα λεφτά για τη συνεχεία, μια όμορφη δεν θα το έλεγα κοπέλα άλλα με ματιά πανέμορφα σαν τα hasky της πατρίδας της, φιλάκι στο στόμα, και προσπάθεια να σπάσει τον πάγο περάσαμε για λίγο στο καναπέ του Μαντουλη, φορούσε sex Μαύρα καυλιάρικα εσώρουχα το σώμα της λίγο παχουλή άλλα με το γυμναστήριο που μου είπε πως άρχισε μάλλον θα το φτιάξει, πάντα με φτιάχνουν τα έχω φετιχ,μου ζήτησε την πετσέτα της φαίνεται της είπαν οι άλλες πως τους έχω την πετσέτα τους, μετά από ένα ντουζάκι πού πάντα το ζητάω περάσαμε στο κρεβάτι ένα κάλο άπλα τσιμπούκι με γλωσσοφιλα ρηχά προσπάθεια να βγάλει πάθος όμορφα ερωτόλογα τα Ελληνικά της πάρα πολλή κάλα με την έντονη προφορά που έχουν τα Ουκρανοπουλα καύλωσε με το τσιμπούκι, οι μεγάλες βυζορογες της σε ένα χάλαρο στήθος δείξανε την καύλα τους, που αισθάνεται κάνοντας όπως μου είπε τσιμπούκι, το μουνάκι της πεντακάθαρο μοσχοβολούσε με όμορφα μουνόχειλα μετά από ένα εικοσάλεπτο τσιμπούκι και ασταμάτητο από μένα γλειφόμουνι την πήρα όπως είχα προαποφασίσει από το κωλαράκι ο καραπουτσαρας έκανε την σχετική διανοίξει αν και πονούσε όπως μου έλεγε άλλα η πείρα του λάτρη του κουλουριού βοήθησε να μην πόνεση τόσο που στο τέλος το χάρηκε και η ιδία
Προτίμησα να τελειώσω στο στόμα της έμπειρη στο ξεκαποτισμα τον πήρε Βάθεια μέσα στο στόμα οπού έκανα και την σχετική καταθέσει τα κατάπιε,
Τωρα αυτό που έχω και οφείλω να πω είναι πως η κοπέλα ήρθε κουμπωμένη, μου έχει τύχει και άλλες φορές με πρωτάρες σχετικά στη δουλειά, παντός η προσπάθεια του Κωστα να κάνει άνοιγμα με χαμηλές τιμές σίγουρα δεν θα μπορούσε να ζητήσει τίποτα περισσότερο από 90+30 το έχτρα, με κοπέλες σαν τη Lena,
τώρα ποσό θα βοηθήσει αυτό, έχει εικοσάχρονη πείρα και αυτός ξέρει καλύτερα από μας,
Παντος η κοπέλα είναι πρόθυμη σε όλα και συνεχώς ρωτούσε αν είναι κάτι που δεν μου αρέσει βέβαια πήρε κάποιες απαντήσεις, πως σε πελάτη που πάει στο σπίτι του Ποτέ δεν ζητάνε τα λεφτά μπροστά, έμενα με χαλάει, εδώ δεν τα ζητήσανε η Νικολετα,και άλλες, μην αναφέρω ονόματα, Ποτέ,γιατι πάντα φροντίζω διακριτικά να τους τα βάζω σε ένα φακελλο.
Για κάποιον που οι αλητάμπουρες που μας κυβερνάνε δεν έχουν του έχουν αφήσει φράγκο στην τσέπη του δεν είναι κακή επιλογή η Lena προσπαθεί να τα ανταποδώσει, με φιλότιμη προσπάθεια.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 30, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑΡΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
90
Εξτρά €
30
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού