Αναζήτηση

Review Detail

8.2 26 10 0.5
Call Girls January 29, 2012 1092
Τα μάάάτια σου...που λέει και το τραγούδι
Overall rating

6.4
Πάλι μαγικά έκανα κ αυτά που έγραφα το πρωί μάλλον χάθηκαν στον όμορφο κόσμο του web.Τελοσπάντων θα είμαι συνοπτικός.Η γλυκιά κ συμπαθητική κοπέλα της διπλανής πόρτας με μεγάλο ατού (ίσως κ μοναδικό, πέραν του ευδιάθετου χαρακτήρα της) τα όμορφα μάτια της.Συνεννόηση εύκολη και η κοπέλα στην ώρα της. Λίγο σόσιαλ, το δωράκι της και στο μπάνιο. Φιλάκια και παιχνίδι με τη γλώσσα,πίπα ξεσκούφωτη και υγρή με δυνατότητες βελτίωσης,κ 1η κατάθεση στο στόμα της (τα φτύνει).Στο 2ο γύρο όμως ήρθε το ξενέρωμα. Ξεκινάμε πάλι στο ίδιο στυλ,κάποια στιγμή την ξαπλώνω και κατευθύνομαι αρχικά με το χέρι προς τα κάτω για περιποίηση με σκοπό το γλειφομούνι που τόσο λατρεύω...μάταια,...πόδια ερμητικά κλειστά...έρχεται από πάνω,αφού μου λέει ότι είναι έξτρα και της απαντώ πως το γραφείο για το μόνο έξτρα που μου είπε ήταν το άναλ,συνεχίζουμε.Με παίρνει ξανά στο στόμα της,κάποια στιγμή καταφέρνω να αγγίξω το νινάκι της και πετάγεται σαν να τη χτύπησε το ρεύμα.. αρχίζω να ξενερώνωωωωω...μου φοράει προφυλακτικό και με καβαλάει,ενώ οι διαπραγματεύσεις συνεχίζονται..κι ενώ είναι από πάνω κι εγώ έχω τα δάχτυλα μου γύρω από το νινάκι της που με καβαλάει μου πιάνει το χέρι και μου το τραβάει...μπα σε καλό μααααας....με ρωτάει αν θέλω να την πάρω από πίσω και βάζει λιπαντικό,ψιλοπονούσε αλλά δεν άφηνε και να την χαλαρώσω λίγο..είχα ξενερώσει αρκετά οπότε δεν τελείωνα ούτε με πίπα που μου ξαναπήρε,της είπα ασ' το,μπανάκι,ντύθηκε,χαιρέτισε κι έφυγε...
ΥΓ 1. στο σέρβις έβαλα GFE γιατί PSE σίγουρα δεν τη λες αλλά και GFE δεν θα τη χαρακτήριζα
ΥΓ 2.έχει 1-2 κιλάκια παραπάνω στην κοιλιά αλλά δεν τη λες χοντρή,συν πεσμένο βυζί
ΥΓ 3. για το γλειφομούνι θα πω ή δε γούσταρε και προσπάθησε να το αποφύγει ή ξεψάρωσε απότομαααα....
ΤΕΛΟΣ ένα θα πω ακόμα,όπως σε όλα τα επαγγέλματα έτσι και σε αυτό,λόγω κρίσης θα επιβιώσουν οι καλύτερες υπηρεσίες στις σωστές τιμές...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 11, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
90
Εξτρά €
30
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
P
Report this review Was this review helpful? 1 0

Comments

4 results - showing 1 - 4
Ordering
Already have an account? or Create an account
February 12, 2012
Το ίδιο έγινε Και σε εμενα με το γλιφομουνι μονο που δεν μου είπε για extra αλλα ότι δεν το γουστάρει..όπως Και να έχει ...φάγαμε πόρτα συνάδερφε
S
sirokos
February 13, 2012
Βαρέστε συναγερμό παιδιά. Αμα δεν θέλει γλυφομούνι να σηκωθεί να φύγει. Δεν μπορεί να παίζει με τα ιερά και όσια της ελληνικής ιστορίας. Διαφημίστηκε σαν προσφορά αλλά αρχίζει τα φτηνοκόλπα το πουτανάκι. Και το γραφείο τι κάνει ? Να της βάλει χέρι !

By the Admin
Αφού τώρα ο κόσμος ξέρει ότι δεν θέλει γλυφομούνι,
μπορεί απο μόνος του να αποφασίσει,
το γραφείο τι να κάνει να την μαστιγώσει ?
M
Manolakis
February 14, 2012
In reply to an earlier comment

Είναι μεγάλη ήττα,αλλά για μένα είναι πιο εντάξει να πει (όχι μόνο αυτή αλλά όλες) ότι δεν γουστάρω ή δεν κάνω,παρά με πλάγια μέσα να προσπαθεί να αποφύγει ή να βγάλει έξτρα.Τελοσπάντων υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές...
P
p00
February 15, 2012
In reply to an earlier comment

Για το γραφείο δεν ξέρω αν μπορεί ή αν πρέπει να πει κάτι στην κοπέλα,δε νομίζω ότι είναι και σωστό να την υποχρεώσει να κάνει κάτι που δεν θέλει,σίγουρα όμως ΟΦΕΙΛΕΙ να ενημερώνει τους πελάτες ότι η κοπέλα δεν προσφέρει την συγκεκριμένη υπηρεσία,γιατί οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους που λένε και στο χωριό μου...Κι έπειτα το λειτούργημα που ασκούν οι κοπέλες αφορά ουσιαστικά παροχή υπηρεσιών και σίγουρα θα επιβιώσουν αυτές που παρέχουν τις καλύτερες υπηρεσίες στην καλύτερη δυνατή τιμή...
P
p00
4 results - showing 1 - 4
Results per page: