Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 26 10 0.5
Call Girls 29 January, 2012 3119
VFM
(Updated: 26 July, 2024)
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Η συνάντηση έγινε πριν 2 μήνες, στον Πρίαμο που προτιμώ λόγω περιοχής. Η Λένα έφτασε ακριβώς στην ώρα της (Απόγευμα), ντυμένη απλά με ένα στενό τζηνάκι και μαύρο πουκάμισο. Η κοπέλα είναι αδύνατη και πολύ καλά στα κιλά της για τα δικά μου γούστα, το γράφω αυτό γιατί κάποιοι παλαιότερα ανέφεραν ότι έχει περιττά κιλά. Λίγα λεπτά για να σπάσει ο πάγος μπήκα για ντουζάκι και αμέσως μετά και εκείνη. Η εμφάνιση της έγινε με μαύρα εσώρουχα τα οποία και πέταξε αμέσως χαρίζοντας μου ένα όμορφο θέαμα. Μετά από δυο φιλάκια με γλώσσα όχι πολύ βαθιά (δεν φαίνεται να το πολυγουστάρει) μου αρχίζει μία καταπληκτική πίπα βαθιά και υγρή τον έπαιρνε αδιαμαρτύρητα όσο βαθιά μπορούσε μέχρι που δάκρυσε και το μακιγιάζ από τα μάτια της άρχισε να φεύγει συνεχίσαμε και με δική μου περιποίηση σε 69 δεν άντεξα πολύ έτσι και τελείωσα μέσα στο στοματάκι της. Δεύτερος γύρος ξεκίνημα με πίπα μετά γύρισμα σε ιεραποστολικό και σφυροκόπημα στα 4 (που αντέχει) αρμέγοντας τις βυζάρες της (προειδοποιητικό τηλεφώνημα από το γραφείο ότι ο χρόνος τελειώνει πράγμα που μου την έσπασε λίγο)και τελείωμα στο στόμα της και πάλι. Ντουζάκι φιλάκι και στο επανιδείν. Στα μείον της κοπέλας που πρέπει να αναφέρω είναι ότι το μεγάλο μεν και φυσικό της στήθος είναι λίγο πλαδαρό και πεσμένο επίσης εμφανή ήταν και κάποια αγγεία στο στήθος της, γύρω από τις ρόγες (ίσως να ήταν κοντά στις μέρες της).
Γενικά δεν μου έφερε αντίρρηση σε ότι της ζήτησα γλυκιά, ευγενική και μιλάει αρκετά καλά Ελληνικά. Το δωράκι της δεν το ζήτησε από την αρχή της συνάντησης ίσως γιατί το είχα αφήσει σε εμφανή σημείο από την αρχή του ραντεβού (όπως πάντα κάνω).

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 28, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
90
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *