Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 7 10 0.5
Studio 05 January, 2021 4344
Λολίτα .......Αστέρι του Βορρά
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Επίσκεψη σήμερα το πρωί για να επιστρέψω πριν το μεσημέρι που θα έχει την σχετική έξοδο του τριημέρου.
Ο χώρος αν και παλιός, είναι όμορφα φτιαγμένος και καθαρός. Πρόβλημα στο παρκάρισμα δεν συνάντησα στις 11 το πρωί.
Ήξερα πως θα είναι η Λολίτα, που την έψαχνα αρκετό καιρό, αλλά τελικά κατάφερα και την βρήκα. Είναι ο τύπος της γυναίκας που μου αρέσει. Σχετικά ψηλή, μαύρα μακριά μαλλιά και κανονικές (προς το αδύνατο αναλογίες) Μόνο φάουλ το σχετικά μικρό στήθος, αλλά μπροστά σε όλα τα άλλα είναι πταίσμα.
Να παρατηρήσω εδώ, πως αν δεν τη ξέρει κάποιος, η πρώτη εντύπωση στο σαλόνι δεν είναι το καλύτερό της.
Παίρνω το φουλ πρόγραμμα στα 80 € (δεν δίνει κουλούρι) και ετοιμάζομαι για το ντουζάκι μου. Το δωμάτιο μικρό αλλά υπάρχουν όλα τα σχετικά. Τι να τιο κάνεις το μεγάλο. Ίσως το μοναδικό αρνητικό, η έλλειψη νιπτήρα, αλλά όταν υπάρχει ντουζιέρα……….
Πριν βγω από το ντουζ, έρχεται η Λολίτα και με ρωτάει αν θέλω βοήθεια. Της λέω να με σκουπίσει, όπως και έκανε. Από εκείνη τη στιγμή μέχρι που τέλειωσα δεν με άφησε καθόλου σε ησυχία. Της αρέσει πολύ η περιποίηση χαμηλά και το δείχνει. Σε λεπτομέρειες δεν έχει νόημα να επεκταθώ, γιατί ότι κάνει το κάνει καλά και χωρίς να δείχνει τάσεις ξεπέτας. Έμεινα στο δωμάτιο κοντά στη μια ώρα και δεν το κατάλαβα καθόλου.
Να σημειώσω πως είναι περισσότερο GFE και πολύ λίγο PSE. Τουλάχιστον δυο φορές που έχουμε βρεθεί δεν μου έβγαλε PSE, εκτός από κάτι χαστούκια στα κωλομάγουλα.

Η κριτική είναι καθαρά υποκειμενική. Δεν είναι απαραίτητο να ισχύει για όλους

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μία
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
February 24, 2012
Τιμή €
80
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 2

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού