Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 7 10 0.5
Studio 05 January, 2021 4370
Alice
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Γνωριμία με την Alice. Κατά δήλωση Ισπανίδα, ~1,65μ, μαύρα ίσια μαλλιά περίπου στους ώμους, πρόσωπο συνηθισμένο, σωματάκι καλό νεανικό. Στηθος μεσαίο+, πυκνό, δεν ξέρω εάν είναι φυσικό (παίζει να ενισχύθηκε). Ρόγα μικρή και εσωστρεφής, πολύ δύσκολα ανταποκρινόμενη.

Δωμάτιο: το μικρό, ντουζιέρα ναι, ζεστό νερό ναι, σαμπουάν ναι, νιπτήρας όχι, 2 επιτοιχιοι καθρέπτες (ένας πλευρικός «σπαστός», και ένας στα πόδια ολόκληρος), A/C-καλή ζεστη, flat TV, στουντιακή πετσέτα σφραγισμένη, σαγιονάρες ασφράγιστες, κρεβάτι που έτριζε, αυτόματο –με φωτοκύτταρο- μηχανημα παροχής χαρτιού, υγρομάντηλα όχι, οινοπνευμα όχι.

Πρόγραμμα απλό (δέχθηκε 40 και ευχαριστώ!). Ηλθε η Alice, μπήκε καπως επιθετικά, καλά πάμε σκέφτηκα ... έχει θερμό μεσογειακό ταμπεραμέντο. Ωστόσο, διέκρινα σαφώς μια ταχύτητα λες και βιαζόταν. Αμέσως να μού βάλει χέρι αλλά λες και κάνει γυμναστική ή φτιάχνει φραπέ ή ανεβάζουμε νερό με χειροκίνητη τρόμπα. Άλλο ένα αρνητικό ήταν η κακοσμία του στόματος. Τρίτο αρνητικό: μού απομάκρυνε το χέρι μου όταν δοκίμαζα να χαιδέψω (εννοείται ότι δεν προχώρησα σε δαχτύλιασμα, αλλά ούτε και είχα δοκιμάσει οπότε να ήθελε να με αποτρέψει). Θετικό στοιχεία τα φιλιά σε λαιμό και στήθος και τα τριψίματα. Αλλά μερικές φορές εκβιαστικά για να πετύχει την ταχιστη ανόρθωση. Έδιωξα τις σκέψεις αυτές από το μυαλό μου γιατί διαφορετικά διαφαινόταν σοβαρά ο κίνδυνος της περιπλοκής ή ακόμη και της αποτυχίας. Θα πρέπει να το προσέξει αυτό η κοπέλα. Θετικό στοιχείο ότι με άφηνε να παίξω με το στηθος και τις ρόγες της (με το στόμα και τα δάχτυλα μου, εννοείται με ήπιο τρόπο). Γίνανε κάτι χαμουρέματα αλλά ένοιωθα την τάση να γίνουν βιαστικά και να τελειώσουν σύντομα για να περάσουμε στο στοματικό. Στοματικό με λάστιχο. Μπάλες δεν έφαγε μόνο τις κρατούσε. Εκείνη από πάνω, δυνατές και επίμονες κινήσεις από πλευράς της σε 2 παραλλαγές. Αλλαγή με εμένα από πάνω σε 2 παραλλαγές και τέλος. (Σημ.: είχε χρησιμοποιήσει τζελ). Καθόλη τη διαρκεια των περιπτύξεων έβγαζε κάποιες φωνούλες ας πούμε ψιλοαποδεκτές. Αποχαιρετισμός ταχύτατος χωρίς social time, ΚΑΙ αυτό νομίζω θα έπρεπε να το προσέξει.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Alice
Κοπέλες διαθέσιμες
Alice, Paris
Ημερομηνία
February 28, 2013
Τιμή €
40
Πίπα
  • Με σκούφο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *