Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 16 10 0.5
Studio 07 January, 2021 4873
Πεννυ
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Το αποφάσισα ξαφνικά και εξαιρετικά γρήγορα. 1η φορά στο Κων/πολεως 92Α & 1η φορά με την Πέννυ. Το σαλόνι με τα παραβάν δημιουργεί συνθήκες διακριτικότητας, προχωρησα όμως απευθείας στο δωμάτιο καθως η Πέννυ ήταν ελέυθερη. Δωμάτιο δεξιά, δίπλα στην «κουζίνα». Μέσα στο χαμηλό φωτισμό, το δωμάτιο έδειχνε σχετικά νεο και καθαρό. Καθρέπτης πλευρικός μεγάλος. Ντουζιέρα εντός δωματιου με μπουκαλι σαμπουάν. Πετσέτα σφραγισμενη –μου έδωσε η Πέννυ- στο συνηθες μεγεθος των στουντιο. Μοντέρνος νιπτήρας (δεν τον χρησιμοποίησα) με κρεμάστρα πετσέτας από κάτω του, και δίπλα συσκευή με χαρτοπετσετες. Δίπλα dispenser σαπουνιου. Καθρεπτης πάνω από το νιπτηρα (νομίζω). Κρεμάστρα τοίχου για ρούχα δίπλα στην πόρτα. Υγρομάντηλα. Μεγάλο κρεβατι. Λειτουργούσε τηλεόραση με τις συνηθισμένες ταινίες που εγώ συνηθως ούτε που βλέπω. Πρόγραμμα απλό (50) – η κοπέλα κάνει και άλλα (69, ελεύθερο, σεξ σοου......).
Η Πέννυ μάλλον γνωστή σε όλους εκτός από μένα. Τεσπα, ξανθό μακρύ ίσιο μαλλί, ~30? χρ., ~1,60μ (ή 1,65μ?) λεπτό σώμα αντικειμενικά σε καλή κατάσταση, ενισχυμένο στήθος όχι μεγάλο, πρόσωπο συνηθισμένο με βάση τα γούστα μου που δεν με συγκινεί. Πρέπει να δηλώσω ότι δεν είναι ο τύπος της γυναίκας που με ελκύει. Έμεινα όμως γιατί ήθελα την εμπειρία και επειδή δεν μού πολυαρέσει να φευγω (ένας από τους λόγους που δεν τσαρκάρω).
Ντουζ, και σε λίγο έρχεται μέσα (χτύπησαν 2 κουδούνια εν τω μεταξύ). Λικνίσθηκε μπρος στον καθρεπτη, μπρος στο κρεβάτι όπου είχα ξαπλωσει γδυμένος .... στην κατάλληλη στολή μου. Ακολούθησαν τα σχετικά χάδια και χουφτώματα και φιλιά στην αρχή με εκεινη εκτός κρεβατιού και μετά στο κρεβάτι. Αμοιβαίες συμπεριφορές και ενέργειες. Αρχισα να ανταποκρίνομαι αλλά δεν πήρα φωτιά μάλλον επειδή δεν είναι ο τύπος μου. Με άλλες κοπέλες που έχω οικειότητα ή/και χημεία οργιάζω. Κατά τ’άλλα και οι δύο πιπιλουσαμε ρόγες. Ασχολήθηκε λίγο με κορμό και μπάλες. Μου συνέστησε δαχτυλοσκόπηση και όχι μόνο απλό χαιδεμα, και ...υπάκουσα. Λάστιχο και στοματικό άλλοτε βαθύ και άλλοτε ρηχό. Εκείνη από πάνω, στην αρχή κινούμαστε και οι δυο, μετά μόνο εκείνη με δυνατές κινήσεις. Της λέω και ξαπλωνει πάνω μου, κινούμαι εγώ αργά από κάτω (η στάση αυτή θέλει να κινείται η γυναίκα κάπως ιδιαιτερα και την κάνω κυρίως με 1-2 κοπέλες). Δεν το συνεχίζουμε για πολύ. Γυρισμα σε ιεραποστολικό με περιστροφή και συνεχίζουμε με εκείνη στην αρχή ναχει τα πόδια κλειστα και μετά ανοικτά και να κινούμαι μόνο εγώ σχετικά δυνατά. Τέλειωμα με ιεραποστολικό με εκείνη από κατω να κινείται δαιμονιωδώς και για αρκετές φορές, και εγώ να είμαι από πανω της ακίνητος. Πέννυ σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά. Αποχαιρετισμός, ευχές για ναμαστε καλά και να με προσκαλεί για επόμενη φορά.

Παρατηρήσεις για το χωρο για το αφεντικό του 92Α για καλύτερες υπηρεσίες (όπως συνηθίζω στην 1η μου επίσκεψη, είμαι ΚΑΙ σήμερα αναλυτικός ΚΑΙ με το 92Α):
1. Να έχετε μεγαλύτερες πετσέτες, γίνονται μουσκεμα σύντομα και δεν μπορείς να τις ξαναχρησιμοποιήσεις, πρέπει να ζητάς 2η ειδικά εάν κάνεις πλήρες ντουζ και μάλιστα δύο φορές.
2. Να βάλετε μιά κρεμαστρα δίπλα στην ντουζιέρα για την πετσέτα (ένα καρφί στον τοίχο θα μπορούσε να πει κανείς, αλλά επειδή έχει πλακάκια δεν παίζει το καρφί, θέλει άλλου είδους επιμέλεια). Εάν οι πόρτες της ντουζιέρας είχαν χερούλια θα μπορούσα να κρεμάσω την πετσέτα, αλλά δεν έχουν.
3. Το «τηλεφωνο» της ντουζιέρας θέλει αλλαγή, χάνει νερό ο σωλήνας (πεσμένη ροή νερού και η πίεση του από το τηλεφωνο).
4. Ο ρουμπινές-μεικτης της ντουζιέρας έχει πρόβλημα στο να τερματήσει στο ζεστό νερό (κακοτεχνία στην εγκατάσταση από τον υδραυλικό, δεν ξέρω εάν μπορεί να διορθωθεί, ίσως θέλει αμφίβολη πατέντα).
5. Οι πόρτες της ντουζιέρας θέλουν ένα φτιαξιματάκι.
6. Δεν είδα σαγιονάρες μέσα στο δωμάτιο. Καλό είναι να έχετε, και ακόμη καλύτερο εάν αυτές είναι μιάς χρήσεως.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πεννυ
Κοπέλες διαθέσιμες
Πεννυ
Ημερομηνία
March 29, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού