Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 16 10 0.5
Studio 07 January, 2021 4897
Γι αυτο εγινε ο κοσμος ματια μου γι αυτο για να σε συναντησω
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Περασμα απ το στουντιο κατα τις 1 το βραδυ μαζι με zidane68 και xilnic να δουμε τη φαιη
Ερχεται στο σαλονι μας εδειχνε τον κωλο της τα στηθια της πολυ ευγενικη εκατσε μαζι μας για λιγο
τα ειπαμε μεχρι να περασει λιγο η ωρα.
Η φαιη ειναι μελαχροινη με πολυ ωραια ποδια γυρω στο 1,80 με πολυ ωραιο στηθος κορμαρα μοντελου
Μπηκα στο δωματιο εκανα το ντουζακι μου δε προλαβα να σκουπιστω κ ερχεται κ αυτη.
Με πεταει κατω τι θες μωρο μου μου λεει βγαζει το σουτιεν κ αρχιζει να μου τριβει το στηθος της πανω μου
με φιλαγε στο λαιμο, στο στηθος,και συγχρονως επαιζε με το πουλακι μου.
Κανει μια τουμπα κ βγαζει το στριγκακι της κ αρχιζει να παιζει το μουνακι της κ να με κοιταει προστυχα ........αρχισα κ εγω να σαλιανω τα δαχτυλα μου κ να της τριβω την μουναρα της!!!!!!!!!!!!!
με βαζει κατω κ αρχιζει να μου γλειφει τα @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ γλυκα κ σιγα σιγα ανεβαινε..... προς τη πουτσα
μου την εγλυφε ακα της λεω φτυστονα κ αρχιζε να μου ρουφαει το πουτσοκεφαλο με μαεστρια
Συνεχισε λιγο της λεω μεχρι να αρχισει να με καβαλαει με φοντο την πλατη της κ τω κωλαρακι της.....
κ αρχισα να χουφτωνω τα βυζακια της κ αυτη μου χαιδευε τ @@@@@@@@@@ελα να με γαμησεις μου λεει !!!!!!!!
κ την βαζω κατω κ της εγλυφα το στηθος κ το απιστευτο κορμι της,αλλα ηθελα μια πιπα .
Αρχιζει να με φτυνει παλι κ της κοπαναγα τον πουτσο πανω στη γλωσσα κ μωλις κατακαυλωσα τη γυρισα στα τεσσερα.
εβλεπα αυτο το απιστευτο κωλι καθως τη γαμαγα κ αυτη μου χαιδευε τ αρχιδια κ εβλεπα το δαχτυλο της
να παιζει την μουναρα της που να αντεξω ο δολιος ξεροχυσα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
φαιη
Κοπέλες διαθέσιμες
oxi
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 24, 2013
Τιμή €
50
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού