Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 16 10 0.5
Studio 07 January, 2021 4914
αντα on fire
Γενική βαθμολογία
 
8.8
επεινα τα μπυρονια μου στο μεταξι παρεα με px cheyenne xilnic κ οποτε πινω μ αρεσει να χυνω
ετσι ο καθενας πηρε το δρομο του κ εγω τον δικο μου κ κατεβηκα στο γκαζι να παρω την αντα
η αντα εχει ωραιο προσωπο μικρο στηθος κ μια κωλαρα να την πιανεις κ να γεμιζουν τα χερια σου
πιασαμε λιγο την κουβεντα εχουμε κ την ιδια μερα γενεθλεια λεω δεν γινονται αυτα
αρχιζει αυτη να μου λεει τα δικα της ποσο ωραια ματια εχεις κ χειλια τι ωραια που φιλας
βαζω κατι γελια μου λεει γιατι γελας ΄; λεω που να σου εξηγω τωρα εια πιει κιολλας
αρχιζει να με γλωσσοφιλιαζει κ κατεβαινε σιγα σιγα κ μου εβγαλε το μποξερακι
αρχιζει να μου γλυφει κ να μου φτυνει τα τα παπαρια κ τα ρουφαγε με μαεστρια συνεχισε να μου γλυφει το πετσακι
φτυστον ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΜΟΥ της λεω κ με τσιμπουκωνε ακα για λιγη ωρα με ντιπ για ντιπ ενω εγω σαλιωνα με τα χερια μου το μουνακι της
με καβαλαει κ εγω εγλυφα τα βυζακια της κ χουφτωνα την ατελειωτη κολλαρα της συνεχισαμε ετσι για λιγο
ωσπου μου λεει ελα να με γαμησεις εσυ τωρα την πεταξα ανασκελα κ την γαμαγα ιεραποστολικα κ γλωσσοφιλιαζομασταν κ κοιτιομασταν στα ματια με παθος αλλα το ιεραποστολικο το βαριεμαι
την γυρναω στα τεσσερα κ εφτυνα την κωλοτρυπιδα της κ χουτωνα την κωλαρα της γουσταρ πολυ που επαιζα τουμπερλεκι με τον ατελειωτο πατο της τηνγαμαγα αργα κ βασανιστικα μια αργα μια δυνατα κ αυτη γκαριζε
ναι ναι ναι ετσι γαμια μου το μονο που με χαλαγε ηταν οτι φωναζε πολυ ψευτικα ετσι οπως εκανε νομιζα οτι ημουν ο τζον χολμς το τελος με βρηκε καρφωμενο στην μουναρα της κ τα ζουμια μου να γεμιζουν το πλαστικο καποτιδιο

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
αντα
Κοπέλες διαθέσιμες
οχι
Ημερομηνία
August 15, 2013
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *